Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Cześć. Mam problem z baterią w rowerze elektrycznym. Działał dobrze, zasięgu miał ok 60 km. Jednak po postoju ok 1 tygodnia teraz bateria chyba nie działa. Na wyświetlaczu roweru miga kontrolka jak by bateria była rozładowana. A jak wcisnę przycisk na baterii od pokazania stanu naładowania to pokazuje wszystkie kreski jak by była naładowana na full. Po podłączeniu ładowarki też nie ładuje. Tzn pokazuje kontrolka od ładowarki jak by była naładowana. Bateria to chiński phylion  Jakieś sugestie co może być nie tak ? 

Napisano

Było ładowane kilka godzin i nic. Ładowarka od początku pokazuje że naładowane. A wyświetlacz że bateria pusta. Może jakiś bezpiecznik wywaliło w baterii? 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...