Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


yak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem 2 lata temu wyszło 140 + gdzieś jeszcze można się zakręcić i będzie 200 :) Sporo możliwości jest np. w Nowym Dworze, odbić np Kazuń-Leszno, czy w drugą stronę, przez Dębe, Nieporęt itd :) a jak nie to zacząć w Mławie zawsze to dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że moja stalówka średnio się do tego nadaje.

Na długie trasy właśnie stalówka się nadaje - znacznie bardziej, niż alus :) . Śmigałam i na jednym, i na drugim - wniosek: jeśli HT, to zdecydowanie stal, właśnie na dystanse >50 km terenem (a im bardziej teren wymagający i im dłuższa trasa, tym bardziej stal) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia - moja stalówka w trasach jest rewelacyjna, ale w Kampinosie nie mam szans z wąskimi i dużymi kołami. Owszem, przejeżdżam a czasami podprowadzam, ale to nie to samo co 26 cali na szerokich oponach.

Właśnie jadę tramwajem i na Rondzie Waszyngtona zablokowała mnie masa krytyczna. Ech... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svolken jezdzisz czym chcesz :D Wszystko zalezy jak i co :P Chcesz być naj, musisz cierpieć i na pewno Twoja stalówka nie da rady ;) Jeśli chcesz jak ja po prostu dać z siebie wszystko bez względu na wynik wtedy "inny" rower się na pewno przyda :) Ja jade, mocze się w błocie dla siebie, nie dla kogoś aby stwierdził "twardziej ze mnie". Ma natura jest taka, jedź i nie patrz na nikogo, chyba, że z nim jedziesz" :) Ale wtedy to nie maraton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłą sobotę planuję objechać Kampinowskim Szlakiem Rowerowym dookoła Kampinos. Trasa ma 144 km + dojazdówki z miejsca zamieszkania. Start w okolicach Cmentarza Północnego wstępnie o 9, krótkie przerwy po ok 1-1,5 h jazdy, jedna dłuższa na jakieś jedzonko. Tempo wycieczkowe :P Wszystkich chęnych zapraszam, cały tydzień jest więc wszelkie szczegóły dogadamy na forum :down: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa kampinoskim szlakiem rowerowy została dziś zrealizowana :). Pogoda wręcz idealna aby udać się poza miasto, nie za ciepło, miły wiaterek, aż się chciało jechać :). Ogólne wrażenia z trasy pozytywne, są momenty gdzie sam szlak jest fatalnie oznakowany. Ale od czego jest mapa i kompan do jazdy :).

Przy okazji tej wycieczki została złamana granica 200 km :) Troszkę się zajechałem, ale może być już tylko lepiej :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jutra do niedzieli będę u Was w mieście, zabieram ze sobą rowerek i szukam chętnych do wspólnej jazdy. Będę bardzo elastyczny czasowo oprócz jednego dnia, ale jeszcze nie wiem którego i może w weekend mogę mieć jakieś obostrzenia czasowe. Z chęcią wybrałbym się nad Zalew Zegrzyński bo tam m.in. mnie jeszcze nie było :) i/lub do Lasu Kabackiego. Jeśli znajdą się jacyś chętni to proszę o kontakt w tym temacie albo na PW.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Jeszcze jestem u siebie, ale zaraz pakuje mandżur i się wybieram na pociąg. Pogoda nie zapowiada się najlepsza i to mnie trochę martwi...

Ecia też o tym myślałem właśnie...Zobaczę jeszcze jak to wyjdzie bo bardzo bym chciał w końcu Was poznać :rolleyes: Tobo już poznałem (poznaliśmy --> http://bendus.bikestats.pl/index.php?did=201098 - tu link do ostatniego dnia, jak ktoś ma ochotę na więcej to jest relacja z 2 poprzednich dni :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że największe kampinoskie atrakcje są na tyle daleko, że wycieczka jak nic zajmie cały dzień. Nam zwykle, bez jakichś większych przestojów, ale i bez napinki, przejechanie tej pętelki zajmuje ok. 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś krótsza traska, którą bylibyśmy w stanie zrobić po południu? Czy pracujecie na tyle długo, że to zupełnie nie wchodzi w grę? W ostateczności może jakieś spotkanko na rowerowym małym piwku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...