Skocz do zawartości

[Kaseta] Tiagra 10rz 12-28 zmiana ostatniego trybu.


seba8121

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam czy w kasecie 12-28 będzie sens zmienić ostatni tryb ewentualnie 2-3 ostatnie ? Czy uda się to dobrze wyregulować ? Szykuje się do pierwszego wyścigu na szosie. Korbę mam 50/32. Wyścig będzie płaski, boję się, że na tej koronce 12 strasznie się ukręcę. Najchętniej wm ogóle bym poszedł w 11-32, ale krótki wózek może mieć problem. Przekładać tylko ostatni tryb czy aby ładnie grało to kaseta 11-28 ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...