seba8121 Napisano 15 Kwietnia 2024 Napisano 15 Kwietnia 2024 Witam czy w kasecie 12-28 będzie sens zmienić ostatni tryb ewentualnie 2-3 ostatnie ? Czy uda się to dobrze wyregulować ? Szykuje się do pierwszego wyścigu na szosie. Korbę mam 50/32. Wyścig będzie płaski, boję się, że na tej koronce 12 strasznie się ukręcę. Najchętniej wm ogóle bym poszedł w 11-32, ale krótki wózek może mieć problem. Przekładać tylko ostatni tryb czy aby ładnie grało to kaseta 11-28 ?
wildix Napisano 15 Kwietnia 2024 Napisano 15 Kwietnia 2024 Ja zamieniałem, ale w drugą stronę, tzn. 11-12... na 12-13... (blat 53). Działało to bez problemu.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.