Skocz do zawartości

[Przerzutki] Unibike Flash - problem z regulacją


pijok

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam kupiłem nowy rower Unibike Flash i oczywiście ma niewyregulowane przerzutki. Ma ktoś jakiś łopatologiczny poradnik lub filmik z którego można skorzytaś jak wyregulować przerzutki 2x8, nie mogę sobie z nimi całkowicie poradzić, na 1x4 zaczyna mi już trzeć łańcuch z przodu. Odpinać linki w nowym rowerze żeby to ostawić?? Na starym było 3x7 i jakoś to ustawiłem a tutaj całkowita moja porażka 😜
Dzięki z góry za każdą odpowiedź.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...