pijok Napisano 11 Kwietnia 2024 Napisano 11 Kwietnia 2024 Witam kupiłem nowy rower Unibike Flash i oczywiście ma niewyregulowane przerzutki. Ma ktoś jakiś łopatologiczny poradnik lub filmik z którego można skorzytaś jak wyregulować przerzutki 2x8, nie mogę sobie z nimi całkowicie poradzić, na 1x4 zaczyna mi już trzeć łańcuch z przodu. Odpinać linki w nowym rowerze żeby to ostawić?? Na starym było 3x7 i jakoś to ustawiłem a tutaj całkowita moja porażka 😜 Dzięki z góry za każdą odpowiedź.
KSikorski Napisano 12 Kwietnia 2024 Napisano 12 Kwietnia 2024 Tu masz instrukcję: https://si.shimano.com/pl/pdfs/dm/GN0001/DM-GN0001-27-POL.pdf
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.