Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o pomoc w wyborze piasty.


Gość Andrzej

Pytanie

Gość Andrzej
Napisano

Cześć,

 

Mam ramę pod ośkę 142x12 (rower mtb-xc) chciałbym prosić o polecenie (wraz wskazaniem gdzie kupic) dobrej lekkiej piasty 28h z bębenkiem microspline oraz mocowaniem tarczy centerlock. Nie chcę innych standardów bo reszta domowych rowerów ma ten bębenek i takie tarcze a b.wygodnie mieć kompatybilne rzeczy.

Powiedzmy że na piastę i przeplecenie koła mam 1000zł ale wcale nie obrażę się jak wydam mniej.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję. 

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
Napisano

Bardzo dziękuję, pewnie skończy się na XT

A nie wiesz może czy DT robi piasty o takich parametrach albo czy piastę z bębenkiem np. Xd albo zwykłym shimano da się konwertować na microspline przy długości osi 142?

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...