Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio dużo się zastanawiam nad zakupem roweru mój budżet to 3.5k już podpytywałem wiele osób i mi sporo polecało horneta oczywiście lecz nie wiem czy znajdę fajna używkę w tym budżecie mówili także że będę w stanie kupić fajnego starszego fulla w tej cenie ale chciałbym porady od specjalistów. Będę jeździł głównie po lasach, łąkach jakieś zawody xc dirtpark ulica też i inne. Znalazłem takiego fulla na olx 

https://m.olx.pl/d/oferta/cube-ams-hpa-130-pro-full-kola-26-CID767-IDYHcI2.html?reason=hp|recent

Dajcie znać co myślicie i co byście innego polecili. Weźcie też pod uwagę że średnio się znam😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widze takie posty to zastanawuam sie, czy ludz ma swiadomosc, ze nie tylko amortyzacja takiego archeo roweru ale i caly system zawieszenia moze wymagac serwisu, wymiany łozysk w wahaczach...i zaraz okazać sie moze, ze aby taki rower jezdzil, to trzeba do niego dodać z 1000Pln 😉

Juz lepiej kupic swiezego 29er Xc HT.

Edytowane przez player123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sportowych samochodach kiedyś pisali: nie sztuka kupić, tylko utrzymać. Tu podobnie, każdy full jak się nie znasz to wydatek na serwis, który jest duży wyższy niż przy ht. Ja za serwis swojego fulla po poprzednim sezonie zapłaciłem w tym roku 2000 zł, w zeszłym roku chyba około 1500, a pewnie był w lepszym stanie niż używki które znajdziesz na portalach. Weź to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NerfMedzięki już rozumiem że nie łatwo utrzymać takiego fulla no nie myślałem że są to aż takie koszty.Czyli powinienem kupić jakiegoś hardtraila? Jakie modele polecacie do tego budżetu nowy czy też używka? Czytałem tam jakieś artykuły to polecali Commencal meta ht i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś wiele odpowiedzi w innych tematach, by kupić używany to warto mieć jakieś doswiadczenie, albo zabrać kogoś obeznanego.

Musisz trochę sprecyzować co będziesz robił na rowerze, bo zawody XC i dirtpark nie chodzą w parze.

Najtańszy jaki mogę polecić na chwilę obecną to Rose Bonero, ale zostały już tylko skrajne rozmiary:

https://www.rosebikes.pl/rose-bonero-1-2693545

Z tymże na nim na zawody XC to nie bardzo, a na polecanym wcześniej Chiselu nie poskaczesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...