Skocz do zawartości

[Boardman air 9.2] co myślicie?


blueberry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Co myślicie o marce Boardman? Chciałabym przy ograniczonym budżecie przesiąść się z roweru szosowego na czasówkę. Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym modelem/ marką?

Napisano

Rower jak rower, marka jak marka. Tu nie ma filozofii, trzeba tylko sprawdzić jak wygląda dostępność dedykowanych części, które mogą ci być potrzebne przy dopasowywaniu roweru

 

Osobiście bym się poważnie nad tematem zastanowił bo tt i niski budżet nie idą ze sobą w parze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...