Skocz do zawartości

[10 000 - 15 000] Gravel


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.03.2024 o 19:38, Prixo napisał:

Hej,

informacyjnie, żeby podsumować wątek. Finalnie chyba zdecyduję się na zakup Argon 18 Dark Matter: https://wertykal.com/pl/p/Argon-18-Dark-Matter-28-Rival-AXS-Inferno-Red/10668

Udało nam się fajnie zbić cenę (jako że jeden znajomy też zdecyduje się na rower od nich). 

Finalnie 1 szt wyjdzie 13 900 plus do tego wertykal dorzuca bike fitting.

 

Wydaje mi się to całkiem dobrą ofertą za tą konfigurację.

 

Dzięki wszystkim za cierpliwość i przydatne rady :)

Mają na Ciebie rozmiar?Bo tu na stronie słabo z rozmiarami.Mogą mieć coś więcej w sklepie niż na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

wracam żeby podsumować. Finalnie zdecydowałem się na zakup Argon DarkMatter. Finalnie wyszło 14 200 z bike fittingiem w cenie.

 

Jestem już po kilkuset kilometrach i jestem super zadowolony. Mega wygodna pozycja, super się prowadzi. Czuć ze szuter to jego naturalne środowisko :)

Moje poprzednie rowery; cross już sprzedany i myślę że kolarkę również finalnie sprzedam.

 

Super jest móc wjechać wszędzie i się po prostu zgubić, poznać nowe miejsca :)

 

Dzięki Wam wszystkim za porady, często sprzeczne, ale finalnie bardzo pomocne! :) 
 

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania/prosby o opinie - dajcie znać :)

3c04e4d5-47d0-45f9-a3af-4962e682c9ba.jpeg

94d213aa-0621-4502-aa90-c5b61f5e9963.jpeg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka maszyna.

Mam dwa pytania:                                                                                                                                                                                                                                   

1.Czy ważyłeś go może? Jeśli nie, czy miałbyś możliwość zważenia?                                                                                                                                                 

2. Czy -przy napędzie 2x- zmieści się opona szersza niż 40 mm, np.45?                  

Edytowane przez Chociemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem- waży 9kg z zamontowanymi pedalami Shimano Spd. Same pedaly jakieś 350g więc sam rower jakieś 8,65 (może to dlatego że wymieniałem mostek na krótszy)
 

Jeśli chodzi o tą oponę, to ogranicza Cię moduł przerzutki przedniej z baterią. Przy moich fabrycznych oponach (38) mam jeszcze 8mm „zapasu” do samej baterii. 
 

pzdr :)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...