Skocz do zawartości

[Amortyzator] RS psylo XC 2006, nadaje sie do dirta?


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, uczę się dopiero skakania po hopach i jazdy dirtem, szukam taniego amorka i mam na oku rs psylo 2006, wystawiony jest za 400 zł, będzie się nadawał do takiego roweru?

Ps. znalazłem jeszcze Manitou Black na powietrzu, produkcja z +/- 2003 roku, czy ten ew by dawał radę?

Napisano

Zaczynając swoją przygodę z tym sportem, podczas nauki i intensywnego katowania popsułem / złamamałem co najmniej kilkanaście amorów.

Jedne nie nadjące się do tego typu aktywności, a inne dedykowane.

Z tą różnicą, że te nie nadające się do latania poddawały się szybciej.

Te o które pytasz są zbyt delikatne i prędzej niż później się poddadzą.

Poszukaj starego RS pike / argyle. Zainwestuj w piastę QR 20 i będziesz miał spokój na trochę dłużej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...