cozicossack Napisano 11 Marca 2024 Napisano 11 Marca 2024 Witam, uczę się dopiero skakania po hopach i jazdy dirtem, szukam taniego amorka i mam na oku rs psylo 2006, wystawiony jest za 400 zł, będzie się nadawał do takiego roweru? Ps. znalazłem jeszcze Manitou Black na powietrzu, produkcja z +/- 2003 roku, czy ten ew by dawał radę?
Maciek.B Napisano 11 Marca 2024 Napisano 11 Marca 2024 Zaczynając swoją przygodę z tym sportem, podczas nauki i intensywnego katowania popsułem / złamamałem co najmniej kilkanaście amorów. Jedne nie nadjące się do tego typu aktywności, a inne dedykowane. Z tą różnicą, że te nie nadające się do latania poddawały się szybciej. Te o które pytasz są zbyt delikatne i prędzej niż później się poddadzą. Poszukaj starego RS pike / argyle. Zainwestuj w piastę QR 20 i będziesz miał spokój na trochę dłużej.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.