tomek1988 Napisano 1 Marca 2024 Napisano 1 Marca 2024 Witam parę dni temu kupiłem Kellys phanatic 30 2023 dzisiaj zauważyłem na prawy dolnym widelcu małą wgniotke zastanawiam się czy jest to fabrycznie robione i tak ma być czy po prostu jest to defekt na innych phanaticach też pojawia się to zgięcie Dodam że po drugiej stronie jest on wyprofilowany normalnie
tomek1988 Napisano 1 Marca 2024 Autor Napisano 1 Marca 2024 Czy ktoś użytkuje ten model i ma podobną sytuację ?
Galvatron Napisano 8 Kwietnia 2024 Napisano 8 Kwietnia 2024 Na tym zdjęciu widac, że tylne widełki po prostu mają taki kształt: https://www.centrumrowerowe.pl/rower-crossowy-kellys-phanatic-10-pd6682/
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.