Skocz do zawartości

[Tylni widelec] mała wgniotka


tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam parę dni temu kupiłem Kellys phanatic 30 2023 dzisiaj zauważyłem na prawy dolnym widelcu małą wgniotke zastanawiam się czy jest to fabrycznie robione i tak ma być czy po prostu jest to defekt na innych phanaticach też pojawia się to zgięcie IMG_20240301_161559.thumb.jpg.a67607430913d7387d844f731cfcb824.jpg

Dodam że po drugiej stronie jest on wyprofilowany normalnie

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...