Skocz do zawartości

[Opony Rowerowe] Jakie opony rowerowe do szosy?


dannyx1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam, czy mógłby mi ktoś polecić opony rowerowe do szosy? Chodzi mi o takie uniwersalne gdzie moge przejechać po asfalcie i trochę po chodniku tudzież scieżce rowerowej nie martwiąc się o przebicie. Zaniedługo chce jeździć na rowerze do pracy no i niestety czasem musze po chodniku przejechać, nie mogę cały czas po asfalcie, a jak wiadomo na chodniku są rożne ''niespodzianki''... Najlepiej 700x28C

Napisano

Na chodnikowe niespodzianki nie ma rady. Jakich opon byś nie kupił zawsze trafi się coś, co ją przebije. Podaj więcej informacji - przede wszystkim budżet, ale też wersja opony (drut, zwijana), dętka czy bezdętka, czy ważniejsze są mniejsze opory, czy dłuższa żywotność itd.

Napisano

Budżet do 200zl za sztukę. Preferuje oponę zwijana i detkową. Zależy mi na jak najdłuższej żywotności i zminimalizowaniu jak najbardziej szansy na przebicie przy czym, chciałbym zachować dobry komfort jazdy.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...