Skocz do zawartości

[Ekobike] gniazdo Baterii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam gniazda baterii widocznego na zdjęciu  , w necie nigdzie nie znalazłem  a dokładnie  znalazłem  tylko przystosowane do małego napięcia a tutaj jest 36 v

może ktoś wie gdzie kupić takie gniazdo na 36 V  ?

Wymieniam  ponieważ stare gniazdo jest już klejone i nie działa poprawnie  . 

Mam zamiar zregenerować tą  baterie ( jest z 2010 ) bo  pojemność jest już niewielka 25-35 km w trybie eko .

Cały zestaw Bateria , napęd , silnik jest firmy ekobike pierwsze modele jeszcze bez wyświetlacza.  Mam

następne pytanie czy wystarczy wymienić same ogniwa ( tak uważam ) czy trzeba wykonać reset baterii w sterowniku

i coś jeszcze tam jak np  w rowerach trek po regeneracji baterii ?

Jakich najlepiej  użyć ogniw( firma ) do wymiany i jakiej pojemności aby zwiększyć maksymalnie pojemności baterii ?

Jaki jest mniej więcej koszt takich ogniw ?

 Zakładam że wymiana takich ogniw  nie jest skomplikowana  i mam  zamiar to sam wymienić  .

Zdjęcie6173.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogniw sam nie wymienisz jak nie masz o tym pojecia i zgrzewarki, chyba że kupisz jakiś gotowy pakiet ogniw już pozgrzewanych i dolutujesz tylko do płytki z elektroniką ale mam wrażenie że nie masz o tym kompletnie pojęcia więc szanse na powidzenie widzę tu zerowe. Moja rada to oddać to do firmy zajmującej się regeneracją takich baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest trudne zanim stanie się łatwe.

Ale w tym przypadku wiedza, której nie masz i tak by nie wystarczyła.

Tak jak wspomina @Rafał87 potrzebna jest zgrzewarka.

Przy okazji nie wiedząc jak to zrobić, lub gdy popełnisz jakiś błąd to nie tylko bateria nie zadziała, ale najzwyczajniej może zapłonąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...