Skocz do zawartości

[3000 PLN] Gravel


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - poszukuję pierwszego w swoim życiu Gravela. Rower ma służyć głównie po to aby trochę więcej się zacząć ruszać. Jeżeli chodzi o sposób wykorzystania to jazda po mieście i podmiejskich okolicach a więc trochę asfaltu, trochę ścieżek z ubitego piasku, kostki brukowej taki myślę standard. Na rower myślałem, żeby wydać ok. 3 tysiące złotych stąd póki co skłaniam się ku Krossowi Esker 2.0 MS, ale jakby można było kupić coś co jest zauważalnie lepsze w cenie np. 4 tysiące to proszę o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze aktualne ale ostatnio wpadł mi w oko https://www.pepper.pl/promocje/rower-szutrowy-polygon-bend-r2-275-770967

Sora, sztywne osie, karbonitowy wideł, kapcie gotowe na mleko, sporo punktów montażowych a i nawet można myk-myk'a wrzucić. Naprawdę bardzo ciekawy rower a kosztuje (a przynajmniej kosztował) tyle co Esker 1.0 MS. Jeśli już nie ma to chyba zostaje ten Esker o którym wspomniałeś chociaż mi osobiście strasznie nie podoba się ten wąs wychodzący od klamkomanetki w Microshiftach - paskudnie to wygląda, można łatwo o coś zahaczyć i będzie problem no i utrudnia powieszenie jakiejś torby czy innego szpeju na kierownicy.. co więcej wymiana tego na coś innego też będzie problematyczna, niby jest nowa grupa Microshifta "Sword" tyle że obecnie prawa klamka kosztuje ~500 zł. a za tyle to można kupić GRX'a. 😄

Druga sprawa to chińskie piasty GULI, z tego co widzę to ludzie strasznie na nie narzekają często nie wytrzymują nawet 1 sezonu - Kross zazwyczaj wymienia je na jakieś podstawowe Shimanochy, gorzej jak padną po okresie gwarancji albo będą robić problemy bo koła to już spore koszty.

Edytowane przez keltu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 3koła a 4koła to jest montowana grupa o oczko wyżej, kolejne koło to zmiany w rodzaju hamólców, kolejne koła to zmiany w piastach, grupach, materiale ramy i tak dalej i tak do ściany.

 

Takiego ala gravela to można z któregoś pod żywopłotem roweru zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...