Skocz do zawartości

[bikester.fr] zamówienie ze strony francuskiej


Rekomendowane odpowiedzi

[pytanie odnośnie sklepu bikester i zakupu roweru polygon path 3] 

Na bikester.pl rower z wysyłką ok 2950 zł.

Na bikester.fr rower z wysyłką 479 euro ok 2080 zł

-  jeszcze nie zakładałem konta jakie są tam opcje płatności? 

- czy jeden i drugi to pewne sklepy i wyślą towar?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd masz te kwoty przeliczone na złotówki z bikester.fr. Domyślną walutą we wszystkich rowerowych klonach Signa sports spod znaku bikester/fahrrad są waluty lokalne - spójrz tu: https://www.bikester.com/ to są po prostu różne osłony tego samego rowerowego biznesu. W ogóle sprawdź, czy rzeczy kupione i opłacone przez strony francuskie czy niemieckie (w Niemczech nie ma bikestera ale jest fahrrad.de) w ogóle mogą być wysłane pod adres inny niż we Francji czy Niemczech.

EDIT: nie doczytałem postu - sam przeliczasz... To juz najlepiej zamawiać z Niemiec (fahrrad.de) o ile się w ogóle da.

No i mam nadzieję, że wiesz te wszystkie przeceny do 70% w Bikester / Fahrrad / Wiggle / Chain Reaction Cycles wynikają z wyprzedaży stanów magazynowych upadającego/restrukturyzującego się holdingu Signa Sports United, którego własnością są te wszystkie marki. 

Do upadku Signa Sports to był pewny sklep. Pod koniec ubiegłego roku już o złożeniu wniosku o upadłość w Niemczech było małe zawirowanie z fahrrad, bo sprzedawali rzeczy z informacją, że obsługa serwisowa i gwarancyjna może być utrudniona (chyba przez moment nie przyjmowali zwrotów).Jak jest teraz, nie wiem. Gdzieś mi mignęły narzekania Niemców, że sklep mocno zakorzeniony na rynku idzie na dno, a dowodem na to miały być właśnie totalne czyszczenie stanów magazynowych - duużo poniżej kosztów pozyskania towarów. Ale chyba obecna oficjalna wyprzedaż, to już jest opanowane działanie, bo wcale nie wygląda na paniczne odzyskiwanie gotówki.

Edytowane przez HSM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...