Skocz do zawartości

[Rower stacjonarny] do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem na etapie poszukiwania roweru stacjonarnego dla mamy. Miała okazję jeździć na Kettler ergometer X1 i bardzo przypadł jej do gustu. Niestety ten model jest już nie do kupienia.

Mama jest osobą raczej puszystą -  110kg przy 173cm wzrostu, dlatego rower powinien być wykonany solidnie.

Z ciekawszych propozycji jakie znalazłem to Kettler Axos Avior P oraz Zipro Epok Gold. Czy według Was któryś z tych rowerów jest godny polecenia czy w tym budżecie da się wybrać lepiej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem propozycję karnetu, ale nie jest to decyzja podjęta pod wpływem chwili. Obecny rowerek lata świetności ma już za sobą, stąd chęć wymiany na nowy.

O orbitreku już myślałem, ale z tego co wiem to jednak bardziej obciąża stawy. Ze względu na to skłaniam się raczej w stronę roweru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Obecny rowerek lata świetności ma już za sobą, stąd chęć wymiany na nowy.

Tylko po co wymieniać rowerek na kolejny skoro jak widać taki sprzęt nie przynosi efektów

Cytat

O orbitreku już myślałem, ale z tego co wiem to jednak bardziej obciąża stawy. Ze względu na to skłaniam się raczej w stronę roweru. 

Rozumiem, najlepiej się nie zmęczyć😂

Stawy to może obciążać bieganie czy skoki przy takiej masie a nie sprzęt stacjonarny, gdzie masz stałe punkty podparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Widzę że zamiast doradzić to lepiej pisać złośliwe komentarze, bo ktoś może mieć inne zdanie. 

No to jeżeli masz inne zdanie to się go trzymaj i kup co chcesz. Przyszedłeś na forum pytać o sprzęt dla osoby z otyłością więc ci uświadamiam, że rower stacjonarny jest najmniej efektywną formą aktywności "pod dachem" i ilość spalanych kcal jest o wiele mniejsza niż przy orbitreku

Cytat

To super że ty jesteś taki mega sprawny, z miłą chęcią bym to sprawdził.

Musiałbyś wybić się ponad poziom rynsztoka.

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...