Skocz do zawartości

[rower] GT Force Carbon Pro 29'' l Pike, GX, Saint, Reverb 2019/20


mathellfire

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania karbonowy rower GT model Force Pro Carbon na amortyzacji Rock Shoxa.
Rower katalogowo 2019, zakupiony na Święta 2019 - jeżdżony 2020/21/22. Rozmiar L.

Po 2022 zrobiony serwis: amortyzacja, nowy łańcuch, wymienione kompletne hamulce na nowe Sram-y G2 (z fabrycznymi Guide R były dziwne problemy więc po prostu poszły do wymiany), nowe stery, nowe pancerze i linki.

Oczywiście sprawny, wizualnie stan zasługuje na 9.5/10 jak na rower Enduro. Jeżdżony tylko po lasach wokół Olsztyna i jedyne odpryski lakieru ma od spadniętego łańcucha na tylnym trójkącie. Nie ma nawet odprysków od kamyków (może z lupą gdzieś jakiś jest ale nawet przy suporcie od spodu nie widziałem).

Specyfikacja:
Rama: GT Force Pro Carbon L
Amortyzacja: Rock Shox Pike 160mm
Korba: Shimano Saint 820
Sztyca: Rock Shox Reverb stealth
Przerzutka: Sram GX Eagle 12S
Kaseta: Sram eagle 12s
Manetka: Sram NX 12S
Koła: Dartmoor Raider v.2 27.5'' 32H czarne na piastach Novatec D462SB, D041SB
Opony: Maxxis Ardent 27.5X2.40 60TPI
Mostek: Cloud Perform
Kierownica: DaBomb Detonator 800mm
Hamulce: Sram G2 "minicode" – nowe
Łańcuch: shimano – nowy
Siodełko: Fizik Tundra M 5

Opony są od nowości i tylna jest na jeden sezon - jeśli będę miał chwilę to ją po prostu wymienię na nową (przód jest w porządku).

Cena: 7000zł

Na OLX najtańsze oferty to koło 9 tysięcy. Wystawiam w +- cenie aluminiowego. Mogę wymienić na jakiegoś elektryka (tylko full). Sprzedaję bo koniec wiosny połamałem łokieć (nie na rowerze tylko na drabinie) w 3 miejscach i moje przygody z agresywniejszymi rowerami są definitywnie zakończone - niedowiarkom czemu rower sprzedaję mogę podesłać zdjęcie mojej ręki.

Do odbioru Olsztyn, czasami Trójmiasto. Wysłać teoretycznie mogę ale pierwszeństwo na pewno będzie dla osób, które odbiorą na miejscu.

1 (Średni).jpg

2 (Średni).jpg

7 (Średni) (Mały).jpg

6 (Średni).jpg

5 (Średni).jpg

8 (Średni).jpg

Edytowane przez mathellfire
słabo widoczna cena sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...