Skocz do zawartości
  • 0

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji


Gość Krzysztof

Pytanie

Gość Krzysztof

Mam takie pytanie, może głupie ale będę wdzięczny za odpowiedź. Stoję przed wyborem czy ze stajni Treka wybrać domane czy checkpoint, wiem że jedno to szosa endurance a drugie gravel ale ogólnie to planuje niezależnie od wybranego więcej czasu na szosie spędzać z okazyjnym przejazdem po za asfaltem, opony pewnie to jakieś 32 mm szerokości nie więcej. 

Niby to by wskazywało na domane ale z kolei checkpoint ma trochę bardziej agresywna geometrię (chyba że źle odczytuje tabelki, tak też może być ) co by mi nawet pasowało. Oba modele to by były karbonowe, z najnowszej gen.

Abstrahując od opłacalności i tego że inne można kupić taniej itp, pewnie można ale te raz że mi się mega podobają a dwa pasuje mi kwestia gwarancji jaka zapewnia trek.

Będę wdzięczny za poświęcony czas i podpowiedzi które rozwiązanie ma większy sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...