Skocz do zawartości
  • 0

zakup roweru


Gość Przemek

Pytanie

Gość Przemek

Witam, mam możliwość kupić rower Cannondale RZ One Twenty za niecale 3 tys. i moje pytanie brzmi, czy warto? Rowerek dość wiekowy już ale stan podany przez sprzedającego jako igła, na zdjęciach też wygląda bardzo porządnie + rower jest po serwisie,  chciałbym się dowiedzieć, czy jest sens i co sądzicie. Ja jestem dość zielony w tych kwestiach, więc docenie każdą odpowiedź, dziekuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale zdajesz sobie sprawę ile kosztuje serwis fulla i że to się nierzadko 4 cyfrowymi kwotami kończy? I nie ważne, że to stary i tani rower, jak ma być sprawny to trzeba ten serwis jednak robić. 

Jeśli koniecznie chcesz mieć fulla i masz 3k to zakładając, że faktycznie jest sprawny pewnie jeszcze pojeździ. Ale nikt Ci tego nie powie bez przynajmniej zobaczenia roweru.

A jeśli jest po serwisie to może jest jakiś rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Przemek

W pytaniu zle napisalem, rower nie byl caly w serwisie, byl tylko widelec.

Tutaj jeszcze reszta podanych informacji.

Hamulce hydrauliczne: Avid 3.
Widelec: Rock Shox Recon świeżo po serwisie (nowy olej i uszczelki).
Damper: Rock Shox Monarch
Przerzutka tył Shimano Deore XT.
Przerzutka przód i manetki Shimano Deore

Tutaj jeszcze na zdjęciu jak wygląda.

Ciagle dylemat czy brać czy nie 😁image;s=4272x2848

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...