Skocz do zawartości

[Frameset] Kross Esker 4.0 m + Rurki + Koła + Hamulce


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam do sprzedania zestaw jak poniżej, oparty na Frameset Kross Esker 4.0 w rozmiarze M. Geometria poniżej:

https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-4-0-zielony-czarny-polysk-2?gclid=EAIaIQobChMIzN-2t7-BgAMVh9B3Ch14zQUTEAAYASAAEgKBy_D_BwE

---

Frameset: Kross Esker 4.0 M

Stery: Fabryczne FSA

Koła: Fabryczne WTB i23 + piasty Deore M6000

Opony: Tufo Gravel Thundero 44c NOWE

Hamulce: TRP Spyre + tarcze TRP 160 mm

Sztyca: PRO PLT przycięta na około 350 mm

Mostek: PRO PLT 110 mm

Kierownica: PRO Discover NOWA

Zacisk sztycy + Top Cap: Wolftooth

---

Sprzedaję ponieważ w końcu uczciwie sam sobie przyznałem, że posiadanie dwóch rowerów w dwóch lokalizacjach, gdy rocznie robi się 2-3k km rocznie kompletnie nie ma sensu.

Kierownica i opony są nowe, ponieważ jeszcze w zimę rower był kompletny i szykowałem go dla siebie. Jest umyty, stery są po serwisie, tak samo jak koła ( centrowanie + piasty) i hamulce. Sprzedaję w takim stanie, ponieważ kilka części przełożyłem do nowego roweru. Kwestia ekonomiczna.

Stan oceniam na bardzo dobry, ciężko się do czegoś przyczepić. Śruby wymienione są na nierdzewne. Dorzucam także zapasowy hak, przelotki pancerza, trochę śrub i wszystko co znajdę.

Na zdjęciu widoczna jest kaseta XT 11-36 10s. Nie jest ona w cenie zestawu, jednak w przypadku zainteresowania, mam do niej dwa łańcuchy HG95. Każdy z nich ma przejechane nie więcej jak 1000 km. Były używane z korbą 48T.

Mostek mogę wymienić na identyczny 100 mm.

---

Jeżeli chodzi o cenę, to proponuję trzy konfiguracje:

1. Wszystkie wymienione elementy: 2500 zł

2. Frameset + Sztyca + Mostek + Kierownica: 1500 zł

3. To co w pkt 2 + hamulce: 1800 zł

Cena do negocjacji. Tylko odbiór osobisty w Warszawie lub Otwocku.

---

Posiadam jeszcze całkiem sporo dodatków. Jeżeli potrzebujesz jakiś elementów żeby zbudować rower na tym zestawie, daj znać. Napiszę co mam.

---

UWAGA! Z racji że roweru nie przechowuję u siebie w domu, proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane na zakup po oględzinach. Nie umawiam się na oględziny, żeby sobie porozmawiać i popatrzeć w oczy. Niestety miałem już takie przypadki.

IMG-20230709-120211093.jpg

IMG-20230709-120223490.jpg

IMG-20230709-120230809.jpg

IMG-20230709-120239728-HDR.jpg

 

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...