Skocz do zawartości

[do 8300zł] las, górki - w tym szlaki piesze - 1x/tydz), single tracki - 3x/rok


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ sam sobie grzebię przy rowerach i się tego nie boję, gdybym bardzo chciał gotowego fulla tanio do roboty, upierał się na tego Lycana i gdyby to był mój rozmiar (a nie jest), brałbym tego:

https://m.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-ktm-lycan-274-27-5-CID767-IDUM1HT.html

Na oko - spoko. Trochę negocjacji i nawet przy jakiejś dorzutce za wymianę normalnych części eksploatacyjnych w napędzie czy w zawieszeniu (serwis widelca, dampera, tuleje, łożyska itp.) jest to bardzo dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KurczakNorrisPopatrz na lagi .. Wyglądają na zatarte. Jeśli o całość dbał jak o amorek to tzw' sztrucel' od handlowca

8 godzin temu, Kettler napisał:

@KurczakNorrismasz racje jak próbuje dać go do koszyka to go nie ma...🤔 napaliłem się jak łysy na grzebień😁

@Kettler Te 'Lycany' są z 2016/2017 .. Tylko rynek wtórny

Edytowane przez jasmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi widywałem gorsze, ale ostrożność podpowiada, żeby samemu sprawdzić, przed zakupem pojawiając się u sprzedawcy. To nie zawsze jest możliwe, wiadomo. Dla siebie brałbym, zrobiłbym mu serwis i zobaczył, jak działa. Jak dobrze, to dobrze, jak niedobrze, to pogoniłbym tego RSa za parę groszy komuś na części i kupiłbym jakiś fajny nowy leżak z ośką 15x100 czyli z taką, jak w tym Reconie z oryginalnej konfiguracji. Dużo tego teraz na portalach, bo ludzie uwierzyli w boosta. Za 1500 na pewno coś dobrego znalazłbym. Mówię za siebie, oczywiście.

Edytowane przez KurczakNorris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany rowerami KTM z tamtych lat to


Dodać jeszcze opinię osocbistą, że rower oprócz specyfikacji musi się podobać, a ten model - dokładnie ' lata 16/'17 ma urzekającą stylistyke.

Edytowane przez jasmin
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike przyszedł, ładnie zapakowany w pudełko tekturowe z innego roweru.
Sprzedający nie okazał się oszustem, dla ostrożności nagrywałem otwieranie paczki przy kurierze (kurier filmował).
Stan :  okazał się lepszy niż myślałem, napęd - nie zużyty, opony ok, lagi ok, koła w miarę proste, luzów brak, śruby zawieszania i dampera jakby odkręcane były, manetki  nie obdarte.
Oprócz stanu na + zaskoczył mnie napęd dwurzędowy z przodu bo była też wersja 3x;
Możliwość poprowadzenia linki wewnątrz do sztycy - przynajmniej mam nadzieję że tam gdzie przerzutka tylna wchodzi będzie przejście przez suport do sztycy;

Obecnie szukam sztycy 30.9 na około 20+10 cm + gumowej przelotki pancerz w ramie 20x8mm, może wiecie jak to kupić?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...