Skocz do zawartości

[do 2500 zł] pierwsza, używana szosa


Rekomendowane odpowiedzi

hej, przymierzam się do przesiadki na szosę więc szukam aktualnie używanego sprzętu w okolicach 2500 zł.
znalazłem kilka propozycji na olx i potrzebuję waszej porady w selekcji. rower potencjalnie będzie mi raczej służył w długodystansowych wyprawach (100-200km na początku), więc bardziej niż na prędkości zależy mi na wygodnej pozycji na rowerze. 

na początek mam dwie propozycje bliżej 2200 zł:
Rower szosowy Specialized Opacz Kolonia • OLX.pl
Szosa kolarzówka Haibike Ultegra carbon ok. 7.9 kg +gratisy Milicz • OLX.pl

oraz kilka nieco ponad budżet:
Rower szosowy Cannondale caad9 Biłgoraj • OLX.pl
Rower Szosowy Centurion Hyperdrive rozm. 56 Żerniki Wrocławskie • OLX.pl
Rower szosowy Specialized Allez Skorzeszyce • OLX.pl

proszę o waszą pomoc, moja wiedza niestety póki co jest niezbyt duża:) dzięki!
 

Edytowane przez elnathei
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rower dobiera się do wzrostu. Podaj wzrost i zmierz przekrok.

2. Po całym kraju szukasz roweru za 2500?

 

Cytat

Antyk

Cytat

Trochę mniejszy antyk ale i tak 10 lat+. Niskiej klasy koła ale za to karbonowa rama co powinno być spoko ale jest "mały" haczyk - stoi na oponach 23c a tam z tyłu już nie ma miejsca na większy balon, będzie strasznie twardo, generalnie odeszło się już od opon w tych rozmiarach z uwagi na o wiele niższy komfort względem 25/28 i brak realnych zysków w osiągach

Cytat

Antyk

Cytat

Dobry osprzęt, pancerne koła na dobrych piastach. Nie da się kupić za te pieniądze nic lepszego

Cytat

Może być, porównywalny z poprzednim, trochę gorsze koła.

Edytowane przez Mihau_
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...