Skocz do zawartości

[Praca] Serwisant rowerowy/doradca Klienta w sklepie rowerowym we Wrocławiu

bartox

Rekomendowane odpowiedzi

klep i serwis rowerowy we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko: Serwisant rowerowy/doradca Klienta

Wynagrodzenie 4500-6500 zł (podstawa plus premia zależna od kompetencji i wyników )

Zapraszamy do pracy w naszym sklepie. Jesteśmy obecni na wrocławskim rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży rowerów oraz akcesoriów wielu marek rowerowych m.in. Merida Bikes, Kellys, NS BIKES, Rondo i Unibike oraz komponentów i części wielu renomowanych marek rynku rowerowego. Poszukujemy pracownika serwisu/ sklepu  rowerowego na stanowisku serwisanta/doradcy Klienta.

Wymagania :

-znajomość branży rowerowej  - warunek konieczny

-doświadczenie na stanowisku serwisanta  minimum 2 lata- warunek konieczny

-dyspozycyjność – praca w sobotę - warunek konieczny

Zakres obowiązków:

- wykonywanie pełnych przeglądów rowerów ( w tym regulacja, serwis przerzutek, regulacja serwis napędu odpowietrzanie hamulców hydraulicznych, centrowanie kół)

- obsługa Klientów serwisu: przyjęcie roweru, wycena, naprawa, wydanie roweru

- przygotowywanie  fabrycznie nowych rowerów do sprzedaży

- montaż akcesoriów do rowerów

- utrzymywanie stanowiska pracy w porządku

- obsługa Klienta w zakresie sprzedaży rowerów, części, akcesoriów

Oferujemy

- Umowa o pracę (lub inna dogodna forma zatrudnienia);

- Wynagrodzenie zasadnicze i premie sezonowe

- Rabat pracowniczy na oferowane przez nas produkty

- Dobrą atmosferę – to nie korporacja

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu olx.pl. na adres mailowy lub osobiście w sklepie Aventura Sport przy ulicy Sienkiewicza 47 Wrocław. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Dodaj nową pozycję...