Skocz do zawartości

[11000] Trekking


Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat

Oj tam oj tam. Sytuacja jak u ludzi kupujących np. treka czy speca. Przepłaciłeś za rower względem konkurencji a do tego masz z nim problemy, ramy pękają ale za to nie robią problemów z naprawami (wkalkulowanymi w cenę roweru) więc nadal jesteś wniebowzięty i chwalisz markę

Sugerowanie przepłacania i niskiej jakości(próba porównania sytuacji z ramami zupełnie innych rowerów, do mojej).

Cytat

Tymczasem dystrybutor tej marki "premium" wydał ci niesprawny sprzęt

Jak inaczej mam rozumieć twoje ostatnie wpisy jak nie sugestię że jest po prostu kiepska i to co się dzieje jest tego dowodem, a inny dystrybutor zrobiłby to lepiej.

Jeśli to nie jest esencja tego co zdążyłeś tutaj napisać, to naprawdę nie wiem co nią jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało - w którym miejscu napisałem, że w rowerze innego producenta nie byłoby problemów z tą samą piastą. Rozumiem, że nie potrafisz odpowiedzieć 

 

To ja ci na "chłopski rozum" przełożę to co wcześniej napisałem. Kupiłeś rower "premium" płacąc za sprzęt "premium" i obsługę klienta "premium" a sprzedawca roweru "premium" wydał ci nie do końca sprawny sprzęt. W takiej sytuacji, kiedy "przepłaciłeś" za jakość w każdym względzie powinieneś być wkvrwiony a nie zadowolony, że ci go naprawią. Sytuacje gdzie ktoś ci wydał nie do końca sprawny sprzęt mają prawo się zdarzyć w jakimś decathlonie gdzie kupujesz tani rower a nie kiedy zaplacileś 11k za trekinga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

upiłeś rower "premium" płacąc za sprzęt "premium" i obsługę klienta "premium" a sprzedawca roweru "premium" wydał ci nie do końca sprawny sprzęt. W takiej sytuacji, kiedy "przepłaciłeś" za jakość w każdym względzie powinieneś być wkvrwiony a nie zadowolony, że ci go naprawią. Sytuacje gdzie ktoś ci wydał nie do końca sprawny sprzęt mają prawo się zdarzyć w jakimś decathlonie gdzie kupujesz tani rower a nie kiedy zaplacileś 11k za trekinga. 

Po pierwsze mówiłem o sugestii, a nie pisaniu wprost, a zapytałeś z którego fragmentu to wywnioskowałem, a nie gdzie bezpośrednio to napisałeś. 

A po drugie znowu to sugerujesz, bo rowery z takim osprzętem tyle kosztują, są ich inni producenci u których według twojej wypowiedzi nie ma prawa się to zdarzyć. 

A po trzecie wydany był sprawny, wada pojawiła się po 250km.

A po czwarte nigdzie nie napisałem że jestem zadowolony z tej sytuacji

2 godziny temu, Mihau_ napisał:

To już przekracza granicę percepcji normalnego człowieka. Zacytuj mi konkretny fragment mojej wypowiedzi, z którego to wywnioskowałeś 

A tutaj wcale nie sugerujesz, że jestem nienormalny. 

Ale skończmy tę dyskusję, bo też będę musiał przejść do wyzwisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale skończmy tę dyskusję, bo też będę musiał przejść do wyzwisk

Oj malutki człowieczek

Cytat

są ich inni producenci u których według twojej wypowiedzi nie ma prawa się to zdarzyć. 

Sugeruję, że ma to się prawo zdarzyć kiedy kupujesz tani rower a nie markę "premium" ale ty tego chyba nie chcesz załapać.

Kiedy kupowałbyś nowego bentleya miałbyś chyba inne wymagania względem dbałości o poziom obsługi niż kupując hyundaia

Ale kończę ten OT

Naprawiaj i jeździj

Edytowane przez Mihau_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...