Skocz do zawartości

[Rower] BMC Teammachine SLR 01 Team roz. 51


DK064

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiotem aukcji jest wyjątkowy ( ilość sztuk limitowana ) rower marki BMC Teammachine SLR 01 Team rozmiar 51 - dokładny opis rozmiarówki na stronie BMC.

Rower w stanie Bardzo Dobrym + zadbany traktowany jak członek rodziny😀

Osprzęt: Kompletna grupa Campagnolo Super Record EPS 12 speed + koła Campagnolo

Rower z przebiegiem ok. 4tyś/km

W stosounku do wersji fabrycznej rower ma wymienione siodełko na Selle Italia SLR BOOST KiT PRO Team Carbonio Superflow

Wymieniłem także oryginalną kasetę 11-29 na kastetę 11-32.Oraz oryginalne koszyki na Supecaz oczywiście oryginalne koszyki mogę na powrót zmienić jeżeli będzie takie oczekiwania kupujacego.

Kupujący otrzyma komplet nowych podkładek pod mostek oraz przewód hamulcowy by mógł ewentualnie zmienić wysokość kierownicy.

Waga roweru gotowego do jazdy na kołach Campagnolo Bora Ultra WTO 45 to 6,88kg

CENA: 54000zł
Podana cena dotyczy roweru na kolach
Campagnolo Bora Ultra WTO 45, mogę też sprzedać rower na kolach Campagnolo Bora One 35DB rower na tych kolach także jest widoczny na dołączonych zdjeciach w tym przypadku cena będzie niższa o 6 tys/zł.

https://www.olx.pl/d/oferta/bmc-teammachine-slr-01-team-CID767-IDQVmli.html?bs=olx_pro_listing

nDsXwqS.jpgLKiSDLN.jpg

qIQt3X3.jpg?1HzkFbix.jpg?1reOEgy4.jpg?29US6W15.jpg?26izksK1.jpg?1PRawKKe.jpg?1N48q2Zl.jpg?2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...