Skocz do zawartości

[Błotniki] do Lazaro Integral V3


luklas1997

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, polecicie mi jakieś dobre błotniki do Lazaro Integral V3? Myślałem o tych https://forcebike.pl/produkt/blotniki-force36-aluflex-road-xl-czarne/. Tylko nie wiem, jak je zamontuję z przodu, amortyzator Suntour NVX ma jakieś takie wypustki z tyłu, może tak trzeba dać przejściówkę do amora Suntour? Czy taki adapter będzie okej? https://allegro.pl/oferta/sks-adapter-uchwyt-blotnika-do-amortyzator-suntour-12031006272

 

http://lazaro-bike.pl/Galeria/GetImage/8906?originalSize=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie mocowanie hamulca tarczowego. Ten rower i rama jest jedynie pod V-brake. Popatrz sobie uważnie, z każdej strony widelec ma wypustki z zatyczką, a w środku jest gwint, sprawdzałem. Więc właśnie raczej chodzi o adapter do Suntour, ponoć wszystkie Suntoury wymagają adaptera do montażu błotnika.

Zsstanawiam się, który adapter kupić pod błotniki. Widziałem mój model z pełnymi błotnikami na śruby, tylko nie widzę dokładnie, jakie to błotniki i jaka przejściówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam, że mój Integral V3 ma gwinty na śruby z obu stron i nie ma mocowania pod tarczówki. Z tyłu owszem, ma gotowe mocowanie. Natomiast przedni amortyzator nie ma mocowania pod tarcze, jedynie te krótkie gwinty pod adaptery.

Popatrz z przodu na zdjęcia na stronie Lazaro. Może nie widać tego dokładnie, ale gwinty są po obu stronach, to nie jest mocowanie pod tarcze, jakie mam w innym amorze w Unibike Zethos.

Tarczówki ma dopiero Lazaro Elitary i on ma inny widelec.

Zobacz przykład mojego modelu, ale ma kilka lat, z OLX.

image;s=1000x700.jpg

Edytowane przez luklas1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety daleko mam do Castoramy, więc pozostaje zamawianie jakichś adapterów do Suntoura.

 

Ale słuchajcie, czy SKS Bluemels Primus w wersji 53 mm wejdą do mojego roweru? Najbardziej mi się podobają Sks Primus, one musiałyby być na 53 mm. Nie jestem pewien, czy na szerokość wejdą z tyłu. Chociaż Unibike ma węższą rurę z tyłu i tam mi odpisali z Unibike, że montują SKS Velo Cross, a one są jeszcze szersze na 55 mm, czyli 53 powinny wejść teoretycznie. w Lazaro jest odrobinę szerzej nawet. Z tyłu montaż dosyć prosty, z przodu tylko kwestia adaptera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...