Skocz do zawartości

[około 1000-1300] Rower w mieście i sporadyczne wycieczki


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Przejechałem ze 20 razy przez alejkę i nie poczułem żadnej znaczącej różnicy między L i M. Może po prostu zbyt krótko jeździłem.

Raz to, a dwa to przy tym wzroście wpasujesz się bez problemu w oba rozmiary.

Cytat

Do tego boje się trochę, że to tworzywo na klamkach/rączkach będzie się kleić do dłoni. Plus po tej jeździe po prostu bolały mnie dłonie.

Jeden woli twardsze, a drugi miększe. Wymienić gripy to akurat mały problem.

Cytat

W Riverside fajne było też to, że miał cienkie te opony- nigdy nie jeździłem na takim rowerze. Bardzo lekko szedł.

Na szlifowanym betonie to 2.5-calowa agresywna opona lekko pójdzie 😉.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na szlifowanym betonie to 2.5-calowa agresywna opona lekko pójdzie 😉.

Co to znaczy? Co mam przez to rozumieć? Szlifowany beton, że w sklepie czy ścieżki rowerowe?
Rozumiem, że Riverside ma 2.5 calową oponę, która po sklepie miękko jeździła, ale to niewielki wyznacznik bo podłoga była po prostu śliska.

Pojadę dzisiaj zobaczyć Kandsa. Jeżeli będzie jakoś znacznie wygodniej/ lepiej niż Riverside to wezmę go. Jeżeli nie będzie dużej różnicy- biorę Mkę Riverside'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem słowa "nawet" i wtedy brzmiałoby to tak: Na szlifowanym betonie to nawet 2.5-calowa agresywna opona lekko pójdzie... Chodzi o podłoże w sklepie. Nie wiem jak to się fachowo nazywa 🙂.

500-tka ma 1.5-calowe oponki tylko w sklepie to nie odczujesz różnicy, no chyba, że będę zupełnie skrajne ciśnienia.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc! Kands STV900 jest już w moim posiadaniu. Wyjechałem ze sklepu na kołach i zrobiłem od razu około 6km w pełnym słońcu.

Kondycja pod psem, ale liczę na to, że się wyrobię ;)

Teraz pozostaje jeszcze kwestia zapięcia roweru i oświetlenia, ale to już chyba w innym wątku (no chyba, że już tutaj możemy pogadać o wyposażeniu od A do Z). 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...