Skocz do zawartości

[Rower + konwersja na E-bike] Składam E-bike 1000w-2000w ~6000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję w najbliższym czasie złożyć sobie E-bike składającego się z normalnego roweru i zestawu do konwersji na rower elektryczny. Przeszukałem trochę internetu i czuję się w tym wszystkim zagubiony. Liczę na Waszą pomoc w doborze odpowiedniego zestawu dla mnie.

 

Takiego E-bike'a chciałbym użytkować głównie po drogach asfaltowych, dość nierównych w mojej okolicy niestety oraz dość rzadko na drogach leśnych. Mam 173cm wzrostu i 68kg wagi jeśli to ważne. Przeglądając internet wpadł mi w oko zestaw do konwersji firmy BOLT o mocy 1000W oraz baterii 14.5Ah.

Prędkość max jaką chciałbym uzyskiwać to jakieś 50-55km/h, a zasieg zadowalać mnie będzie w okolicach 60-100km, jeśli moja średnia prędkość wyniesie jakieś 40km/h.

Na jakie produkty mógłbym zwrócić uwagę? Będę bardzo wdzięczny za rady :) . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rower elektryczny (ebike) to rower ze wspomaganiem i szybkością max. 25/h na wspomaganiu. Wynalazki z silnikami elektrycznymi rozwijające takie prędkości jak chcesz osiągnąć nie są rowerami ani z punktu widzenia prawa (|jazda nimi drogami publicznymi jest nielegalna), ani w praktyce. Temat zamykam.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...