Skocz do zawartości

[Rower] Giant VT1, full 150mm, rozmiar 20"


GozDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedam rower oparty na ramie Giant VT One (VT 1). Ramę kupiłem parę lat temu używaną w nie najpiękniejszym malowaniu. Została przeze mnie rozebrana, poddana szkiełkowaniu i malowaniu proszkowemu na czarny półmat. Oczywiście wszystkie gwinty zostały na czas malowania zabezpieczone. Przy okazji wymieniłem wszystkie łożyska w wahaczu oraz łącznikach zawieszenia.
Oba amortyzatory chodzą bez zarzutów, nie mają nawet najmniejszej ryski na powłokach i nie puszczają oleju. Amortyzator przedni posiada sporo możliwości regulacji (4 osobno pompowane komory powietrzne, regulacja tłumienia powrotu jak i kompresji, aż do prawie całkowitej blokady).
Cały rower przejechał naprawdę mało kilometrów, nie zdążyłem zużyć na nim choćby jednego kompletu opon czy napędu. Hamulce i tarcze mają może z 300km przebiegu.

Rower złożony na następujących podzespołach:

Rama: Giant VT One, skok regulowany 127 lub 145mm, długość rury podsiodlowej 520mm, odległość od osi rury sterowej do rury podsiodłowej 590mm. Wychodzi, że to jakieś 20". Na mnie przy wzroście 186cm była ok, ale mogłaby być nawet ciut większa.
Amortyzator przód: Marzocchi All Mountain SL 150mm
Amortyzator tył: Manitou Swinger 3 way
Obręcze kół: Rodi Excalibur DH
Piasty: Novatec (przód na dwóch łożyskach maszynowych, tył na czterech, nie pamiętam modeli)
Przerzutka przód: Shimano Deore
Przerzutka tył: Sram X4
Manetki: Sram X5/SX5
Hamulce: Shimano BR-M7100 z klockami metalicznymi, z radiatorami
Tarcze hamulcowe: Cloud Perform pływające 180mm przód, 160mm tył
Kierownica: NS Bikes 760mm
Mostek: Ghost 50mm
Opony: WTB Vigilante 2.3"
Korba: Shimano FC-M590 175mm (korba ma tylko dwie zębatki 22 i 32 zęby)
Łańcuch i kaseta totalnie nie pamiętam modeli i producentów. Kaseta 11-32 zęby, 9 rzędów.
Siodełko: Selle Italia X0, trzyma się kupy, ale jest poobcierane.

Cena: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Myślałem o 4000zł, ale rozważę każdą sensowną ofertę. Chcę go sprzedać, a nie sprzedawać.

Oczywiście preferowałbym odbiór osobisty w Częstochowie lub okolicach. Na życzenie mogę podesłać dowolne zdjęcia wszystkich podzespołów.

20220509_154538_copy_1625x1219_copy_1407x1056.jpg

20220509_154556_copy_1603x1202_copy_1388x1041.jpg

20220509_154605_copy_2194x1646_copy_1900x1425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...