Skocz do zawartości

[Amortyzator] do około 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ostatnio męczyłem się z serwisowaniem mojego starego amorka RST Gila ML, ale ni cholery nie mogę go odkręcić.
Amor ma i tak już przejechane z 10k kilometrów, a od 2013 roku był może raz serwisowany, więc chyba nie ma się co z nim dalej męczyć.

Szukam amortyzatora:
do koła 26" ; średnica 1 1/8, mocowanie QR 9x100, prawdopodobnie ahead.

Rower będzie używany głównie w lesie. Zależy mi, żeby kupić coś naprawdę sensownego, z tłumieniem itp, nie takie gówno, jak to powyżej xD 
Z góry dziękuję za wszelkie porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Thomass13 napisał:

Hej mam do sprzedania akurat zadbanyego rock shox-a pod tarcze i v-brake sterówka 1-1/8 cala, pod koło 26. Jeszcze nie zdarzyłem go wystawić :)

Jaki to dokładnie model? Wysyłka możliwa do niemiec? 

@Galvatron

Mi nie zależy na jakimś naprawdę dobrym amortyzatorze, coś w stylu RST Omega TNL w zupełności mi wystarczy, tyle że nie ma ich nigdzie w Europie dostępnych za normalną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takiego Recona:

https://www.fahrrad.de/rockshox-recon-silver-tk-sa-federgabel-26-1-1-8-100mm-M128970.html?vgid=G642495&_cid=21_1_-1_9_27_642495__pla&campaign_detail=smart_shopping&gclid=CjwKCAjwve2TBhByEiwAaktM1KCfhhvYCQZgapDcfyZWfyO-1NQOIDLlIUMLKAVf7nbxOAT8rJ_XqRoCRtQQAvD_BwE

Chyba jego kupię.

Co do Raidona, to nie pasuje do piasty qr 9x100 i rury tylko ma tapered a epixon  raczej od racona wiele się nie różni, a jest o wiele droższy

Edytowane przez gadula700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gadula700 napisał:

Jaki to dokładnie model? Wysyłka możliwa do niemiec? 

@Galvatron

Mi nie zależy na jakimś naprawdę dobrym amortyzatorze, coś w stylu RST Omega TNL w zupełności mi wystarczy, tyle że nie ma ich nigdzie w Europie dostępnych za normalną cenę.

Aż do Niemiec to sobie odpuszczę w takim razie. 

1 godzinę temu, gadula700 napisał:

Znalazłem takiego Recona:

https://www.fahrrad.de/rockshox-recon-silver-tk-sa-federgabel-26-1-1-8-100mm-M128970.html?vgid=G642495&_cid=21_1_-1_9_27_642495__pla&campaign_detail=smart_shopping&gclid=CjwKCAjwve2TBhByEiwAaktM1KCfhhvYCQZgapDcfyZWfyO-1NQOIDLlIUMLKAVf7nbxOAT8rJ_XqRoCRtQQAvD_BwE

Chyba jego kupię.

Co do Raidona, to nie pasuje do piasty qr 9x100 i rury tylko ma tapered a epixon  raczej od racona wiele się nie różni, a jest o wiele droższy

Ja właśnie  zakupiłem rock shox-a recona za 1000 zł i po przejażdżce 80 km po lasach uważam że jest w porządku. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie pisze, że model rocznik 2022. Produkują jeszcze widelce do 26". Mam 175 cm więc 26 mi starcza, a kontrolować go mogę o wiele lepiej niż 27,5 :D

Ten raidon z polskiej strony, nie wiem czy wysylka do niemiec jest mozliwa, cena bardzo przystepna. 

Ktory w takim razie bedzie lepszy, Raidon czy Recon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...