Skocz do zawartości

[Opony] Hardtail


Rekomendowane odpowiedzi

Witam świrów rowerowych :P ;)

Jakieś fajne opony na przód i tył w rozmiarze ( 27.5 x 2.8 ) wzmocnione ścianki boczne, ale nie z tą najmocniejszą wersją wzmocnienia bocznego, gdzie nie ma opcji ( chyba że jakiś producent ma w ofercie ) bieżnik z miękką gumą, lub coś bardziej twardszego, oczywiście bez przesady, żeby aż tak się opony nie ścierały, trzeba dojechać do lasu po ścieżce.

Patrzałem tak na szybko po internetach i takie coś sobie wynalazłem w tym rozmiarze ...    

Eddy Current Front  - Super Trail / Soft +  Eddy Current Rear - Super Gravity / Soft 

Big Betty - Super Trail / Soft + Magic Mary - Super Trail / Soft ) 

Jest jeszcze jedna fajna opona od tego producenta ( Schwalbe Hans Dampf ) też ciekawa opona.

Każdy producent ma inne oznaczenia wzmocnienia ścianki, także jak coś poplątałem, to naprostujcie.  

Jak Macie jakieś inne pomysły ( coś od siebie do zaproponowania ) piszcie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj w tym burdelu zwany " polska Śmietnik " opony do kupienia w rozmiarze 27.5 x 2.8 ?.

Schwalbe Eddy Current Front ... Super Trail ( ADDIX SOFT ) 

Schwalbe Eddy Current Rear ... Super Gravity ( ADDIX SOFT )

Pisałem do sklepów rowerowych tutaj w tym burdelu polskim, mają tylko te co mają na stanie, został mi jeszcze jeden sklep do obczajenia, jak znajdę jeszcze jakiś sklep który sprzedaje opony tego producenta, napiszę lub zadzwonię telefonicznie, jeżeli jest numer kontaktowy również przez telefon. 

Jeżeli Macie ;) jakieś namiary na te opony w tym polskim burdelu ( sklep który może pomóc ) napiszcie ... :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihau_ Fajnie jakbyś podał ( ktoś jeszcze coś doradzi ) jaki sklep rowery polecasz, może być też taki internetowy, taki który ma w ofercie opony tej marki.

P.S

 W innym temacie ( nie tak dawno ) pisałem na temat korby ( ramię 165 mm ) przyjaciel z serwisu napisał do sklepu rowerowego spoza Polski, wczoraj patrzył czy coś nie napisali bo już minęło chyba ze dwa tygodnie od napisania maila ( dzwoniłem do niego dzisiaj ) jak dalej nie będzie żadnego kontaktu mailowego, kupuję korbę od tego sklepu co tutaj kolega z forum zaproponował ( Rose.pl ) chyba tak się nazywa ten sklep ( Rafał dobrze zna ten sklep Rose.pl ... po prostu najpierw napisał do znajomego sklepu tak więc ominął ten też znany sklep Rose.pl )

Nie pamiętam  kolegę z forum który zaproponował ten sklep ( Rose.pl ) także dzięki za pomoc ... ;) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mihau_ napisał:

Zamów sobie z Niemiec albo Czech jeśli w pl brakuje. Dojedzie 3 dni a wybór na pewno większy + lepsze ceny

 

Kupiłem tutaj w Polsce , Cud !!! :) ( to znaczy zaraz kupię ) muszę wejść na stronę sklepu i kupić. Dzwoniłem telefonicznie, także już mam wszystko obgadane z bardzo miłym Panem z salonu rowerowego.

Cud !!! da się jednak kupić opony w Polsce Schwalbe Eddy Current ( przód / tył ) w rozmiarze 27.5 x 2.8 :thumbsup: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Piotrek napisał:

Jest tutaj w tym burdelu zwany " polska Śmietnik " opony do kupienia w rozmiarze 27.5 x 2.8 ?.

Schwalbe Eddy Current Front ... Super Trail ( ADDIX SOFT ) 

Schwalbe Eddy Current Rear ... Super Gravity ( ADDIX SOFT )

Pisałem do sklepów rowerowych tutaj w tym burdelu polskim, mają tylko te co mają na stanie, został mi jeszcze jeden sklep do obczajenia, jak znajdę jeszcze jakiś sklep który sprzedaje opony tego producenta, napiszę lub zadzwonię telefonicznie, jeżeli jest numer kontaktowy również przez telefon. 

Jeżeli Macie ;) jakieś namiary na te opony w tym polskim burdelu ( sklep który może pomóc ) napiszcie ... :)  

A potrafisz napisać normalnie posta czy wyłącznie jak ostatnie buraczysko oderwane od pługa? 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać normalnie. Troszku się wkurzyłem, gdzie nie pisałem lub dzwoniłem do sklepów, sprzedają tylko to co mają na stanie, żadnej pomocy ( najlepiej napisać że nie ma ) i koniec tematu. Do jednego sklepu napisałem w sprawie mieszanek tak troszku dziwnie :P sądziłem że coś się zainteresują tematem. Trzeba było od razu do tego sklepu pisać / dzwonić, gdzie mi pomogli, super pomoc, opon na stanie nie ma ten Pan z tego sklepu rowerowego, ale pomógł mi, wystawił na swoim sklepie opony, przed chwilą kupiłem, teraz czekam na paczkę, jakieś 10 - 12 dni.

Zapisałem sobie numer telefoniczny do tego sklepu, tutaj pomagają maniakom rowerowym ... :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...