Skocz do zawartości

[2500 zł - 3000 zł] rower crossowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rower na przejażdżki, ścieżki rowerowe itd. 

Trekking odpada, musi być crossowy. Dla chłopaka 18 lat, 170cm, 65kg.

Nie mam typów, po prostu co szanowni znawcy byście sobie kupili za taką kwotę. Jeśli warto troszkę ponad 3000 zł, też pokażcie.

Najlepsza cena/jakość, nie będzie dużo jeżdżony, ale chce, aby był dość solidny i posłużył kilka lat. Dobra rama, osprzęt.

Pokażcie, coś ciekawego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.decathlon.pl/p/rower-trekkingowy-riverside-920/_/R-p-300795?mc=8405267&c=Szary nie do pobicia w tej cenie. 

1 godzinę temu, kardinale napisał:

Najlepsza cena/jakość

A jak nie to inny z Decathlonu, jeśli tak zwany stosunek ceny do jakości jest najważniejszy. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z innych tematów wiedziałem o tym riverside 920 - ciekawy :) przy 170cm, chyba M?

Dodam, że zależy na nowym sprzęcie.

MIKESKYWALKER, no cena/jakość, bo nie wiedziałem jak określić. Po prostu, co byś sobie kupił, gdybyś musiał w tym budżecie się zmieścić.

A tak na upartego, do tego 2500 zł jest coś do pojeżdżenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mka, zresztą L już niedostępne. 

Ja jeśli miałbym coś kupować to w nosie miałbym osprzęt, byle wolnobiegu czy innego badziewia nie było, i kupiłbym rower z ramą która mi się spodoba i która będzie wygodna. Taki który na lata posłuży. 

Ale choć po raz n-ty się pewnie na forum powtórzę - i nie, nikt mi za to nie płaci - wziąłbym drugi raz Treka Dual Sport/Giant Roam (bardzo zbliżona geometria). Szkoda że mocno podrożały, ja za niecałe 2500 brałem rower na znośnym osprzęcie, teraz to już mało. 

Dlaczego? Od wielu osób usłyszałem jaki to Dual Sport jest wygodny, i to chwalili go naprawdę mocno, i Ci którzy od początku na niego trafili, i tacy którzy wybrali go jako kolejnego crossa. No i siadło, i świetnie się jeździ. Osprzęt idzie zmienić. 

Czy w Twoim przypadku będzie podobnie - nie wiem. Z drugiej strony znam jeszcze więcej osób które używają rowerów Unibike - czyli właśnie takich z gatunku solidnych i na lata - i też są zadowolone. A geometria ramy, pozycja na rowerze nieco inna w tych dwóch typach.

Za 2500 jest Unibike Flash - dobry rower, na prostym osprzęcie, nie ma co oczekiwać od niego napędu 1x11 czy powietrznego widelca. Ale pozostałe założenia spełnia, więc jeśli pasowałby (można trochę poustawiać pozycję mostkiem regulowanym) to na pewno pod jakością tej marki mogę się podpisać, wiele tych rowerów serwisował i są naprawdę na lata i bez słabych punktów. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...