Skocz do zawartości

[Reanimacja] shimano PD-M730-potrzebne części


DuszaK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako iż pierwszy raz zamieszczam temat na forum z góry przepraszam jeżeli robię to w złym miejscu bądź popełniam przy tym inne błędy. Piszę tutaj ponieważ potrzebuje pomocy w znalezieniu części do starych platform Shimano Deore XT PD-M730. Na zdjęciu zaznaczyłem w czerwonej ramce nakretke która jest mi niezbędna i którą próbuje zdobyć już od dłuższego czasu aby zreanimować wyżej wymienione platformy. Może ktoś posiada tak nakrętke albo wiedzę na temat tego czy taka sama występowała też w innych pedałach shimano. Nawet jeśli ktoś mógłby mnie poratować choćby informacja gdzie takiej szukać to już by mi to ułatwiło całą sprawę za co będę bardzo wdzięczny. Na zdjęciu zaznaczyłem równie kilka innych części tych platform (pomarańczowa ramka) które również by się przydały jakby ktoś już coś takiego posiadał i chciałby odstąpić za jakąś kwotę bądź się na coś wymienić :P

20220320_122009.jpg

20220320_124859.jpg

20220320_125037.jpg

Edytowane przez DuszaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...