Skocz do zawartości

[Rower MTB] do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałbym zacząć regularnie jeździć na rowerze, ale najpierw muszę go kupić :D Jestem w temacie sprzętu kompletnie zielony dlatego chętnie poznałbym jakieś propozycje od znawców tematu.

Jaki rower? MTB, czyli popularny "górski". Mieszkam w terenie górzystym, sporo leśnych tras i właśnie w takim terenie planuję najwięcej jeździć. Najczęściej pewnie trasy po 10-15 km, czasem może więcej, do 30 km. Sporadycznie może jakaś przejażdzka po asfaltowej ścieżce.

Do tej pory gdy przeglądałem allergo itd. to najczęściej w zastanawiałem się nad jakimś Rometem albo Krossem (co lepsze?), myślałem też o czymś decathlonowym.

Mam 179 cm, ważę koło 72 kg. Będę wdzięczny również za opinie jakich rozmiarów rama i koła będą dla mnie odpowiednie ;) 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ramy i kół to kwestia indywidualna, teraz jest moda na 29, 27,5 a mi najbardziej odpowiada 26. Także proponowałbym udać się do sklepu i poprzymierzać do różnych konfiguracji.

A potem....absolutnie nic nie kupować w sklepie, tylko poszukać używki w wybranym rozmiarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...