Skocz do zawartości

[SID] Ultimate, Select - opinie


Sabarolus

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, martingg napisał:

opłaca się wymieniać RD na RD2? W przyszłym tygodniu mam umówioną wymianę, jednak mogę zamówić tego RD2 z bikecomponents (2p czy 3p? który mniej awaryjny?) i RD sprzedać

Jesli masz swoj tlumik na gwarancji, zawsze jest szansa, ze w ciagu 2 lat dostaniesz darmowy upgrade, jak Ci sie rozcieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taka mam ciekawostke....wie ktos z czego wynika roznica w budowie Selectow, ktora widac w manualach serwisowych na rok 2020 i 2021-2023 ? M.in jeden ma tzw Botom cup, drugi nie.

Widac też roznice w spreżynie powietrznej, najwieksza zagadka dla mnie jest ...o co chodzi i dlaczego mam 2 Sidy b4, ktore niby sa identyczne, a jednak roznia sie dokladnie tak jak na grafikach z tych manuali.

 

Edyta: ...ok one sa chyba takie same, a ze jeden jest nowy, a robilem mu zerowke wedlug manuala 50h z 2020, to niezauwazylem ze w srodku  był pewnie ten Bottom  cup....ktory mi dzis wypadł z drugiego, gdzie robilem 50h, i wtedy otworzylem manuala z 2021 ktory w przeciwienstwie do 2020  pokazuje jak trzeba.  😜

 

Screenshot_20240415_191905_Samsung Notes.jpg

Screenshot_20240415_191941_Samsung Notes.jpg

Edytowane przez player123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę się pochwalę, wymieniłem w swoim Sparku damper ze zwykłego SiD Select czyli Chargera RL na Chargera Race Day 2 również 3P. Upgrade udany rower śmiga znacznie lepiej. Szybciej wybiera, mam wrażenie że stał się bardziej czuły, przy tym lepiej tłumi (plush). Nie spotkałem się na razie z jakimkolwiek  problemem przegrzania oleju i upośledzeniem z tego powodu pracy amora. Lockout jak skała. Pacjent przejechał Daleszyce, śmiga po lokalnych ścieżkach w KRK - na razie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...