Skocz do zawartości

[spodnie długie] Alternatywa dla Endura Humvee II

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

jakiego producenta możecie polecić jeśli chodzi o luźną odzież rowerową do lasu i w góry? Mam długie i krótkie humvee,
ale te pierwsze już raczej długo nie pociągną. Używam jeszcze kilku innych ciuchów Endury i nie dam złego słowa powiedzieć, ale chciałbym się rozejrzeć trochę szerzej. Czy inne firmy mają tego typu linię w swojej ofercie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Lubię mieć pasek i czasem na pasku multitoola, więc oba modele z Decathlonu średnio mi pasują, poza tym rzeczywiście można je wypróbować. Najlepiej ze wszystkich jeździ mi się w UTP Helikonu, ale nie dość że droższe od Humvee, to nie są przystosowane do jazdy i dość szybko się przecierają w kroku. Po ostatniej podwyżce do 299 zł trochę się najeżyłem. Pasują mi też kieszenie cargo, więc rozejrze się jeszcze za jakimiś lekkimi i niezbyt luźnymi spodniami narciarskimi.

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierz Endurę Singletrack II. Ja je akurat wybrałem zamiast Humvee i bardzo dobrze sobie radzą. Teraz kupiłem Humvee 3/4, Singletracki wydają się być z trochę grubszego materiału. Jedną glebę przeżyły więcej nie testowałem ;)  

Odnośnik do odpowiedzi