Skocz do zawartości

[Rama] Cannondale Topstone 4 - problem


PiotrD75

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no pukanie nie daje zauważalnych różnic. Myślę, że podjadę z tym do sklepu. Rurka ramy musiała być delikatnie nierówno załamana w czasie gięcia lub zeszlifowania, jeszcze przed lakierowaniem. Nie mam pojęcia jak dokładnie wygląda proces produkcji... W każdym razie nie widać żadnych otarć, lakier jest idealny. Nie wiem tylko czy sobie darować reklamację, czy jednak starać się o wymianę ramy, bo jeśli to wiązałoby się z oddaniem roweru do serwisu na dłuższy czas ( zamówienia ramy ) to nie bardzo jestem za... Tym bardziej, że to tylko estetyczna sprawa.  Jednak niesmak pozostaje, że taka dobra marka sprzedaje coś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Canondale daje liftime warranty na ramy, widziałem jak wymieniali carbonowe ramy bo była rysa na lakierze, niestety mieszkamy w Polsce w kraju nie 3go a pewnie i 5tego świata więc roszczenia gwarancyjne mogą nie być tak proste do wyegzekwowania, zwłaszcza jak sklep nie będzie sie poczuwał i nie będzie chciał pomoc. Tak czy inaczej, nie zagraża to niczego od strony technicznej, jednak starałbym sie to wymienić, bo topstone to nie jest wybitnie tani rower. 

 

Ostatnio na serwisie miałem polskiego ebika. Klient kupił rower w Polsce i przywiózł sobie go tu, do norwegii. To był największy błąd jego życia podejrzewam. Po pierwsze jakieś steudenciny pewnie mu ten rower składały, a po drugie nie ma gwarancji . 

Zdziwił byś sie jakie czasem canondale potrafi buble spłodzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za pomoc techniczna i wsparcie. Zgłosiłem reklamację w sklepie, zobaczymy jak się odniesie do tego Cannondale... Jeśli nie wymienią ramy to będę przynajmniej miał unikatowy rower ;) W każdym razie sprzęt już wypróbowałem na górkach koło Nowego Wiśnicza, w Krakowie w nocy po odwiedzinach w knajpach i lasach podwrocławskich. Nie spodziewałem się, że te gravele są tak wytrzymałe i aż tak uniwersalne.

DSC_6296resm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...