Skocz do zawartości

[Pożegnania] dla starych forumowiczów


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Bardzo dziękuję wszystkim za wspólne 8 lat, przychodząc na forum w 2013r wiedza moja ograniczała się do rozróżnienia roweru pomiędzy dziecinnym bobo przez wigry3 do ukrainy.  Mam świadomość, że dużo wyniosłem a niewiele wniosłem, ale tego nigdy nie ukrywałem. Powodem nie jest ta przednia przerzutka, bo ten selector obróciłem i w skali 1-10 jest lepiej o 2pkt Różnica pomiędzy ON a OFF to mniej niż mm, więc w tak dużym układzie ten kąt jest zmieniony o 0,0nic Nie chcę już więcej pogłębiać informacji, których tak naprawdę nie do końca potrzebuję. Oczywiście, jak się coś trafi to będę zwyczajnie googlował w necie czy na YT w poszukiwaniu tejże. Nie chcę też zaburzać Waszego porządku, bo mam trochę takie zapędy, taki ze mnie trochę kolorowy ptak. Jedni mnie za to kochają drudzy nienawidzą, dlatego jestem jeszcze tylko uczestnikiem jednego, kultowego forum motoryzacyjnego. @abdesign, zostawię Ci kolego mój prywatny e-mail, to zapraszam na skraj Kampinosu i przekaże te przerzutki. Zdrowia dla Wszystkich i spełniania rowerowych marzeń. Co złego to nie ja. Pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak wiadomo, że prędzej czy później wrócisz. Czy pod tym samym nickiem czy innym, nie wiem. Wiem natomiast patrząc na Twoje posty, że nadejdzie taki dzień że będziesz potrzebował pomocy. Wiem, bo sam na rok odstawiłem forum.

No chyba że wtedy zasięgniesz pomocy na grupach FB, ale nie radzę. Można się dowiedzieć że olej LHM jest dobry do hamulców, tłumika w amortyzatorze i dolnych lag. Zardzewiały widelec wystarczy przetrzeć szmatką z benzyną. Jeżeli coś nie jest HT2 Shimano, to jest korbą Octalink/ Kwadrat bo nic innego nie istnieje, albo że plastikową nakrętkę od korby Shimano dokręca się na siłę, do oporu bo to nie ma znaczenia.

Twój wybór, rób jak uważasz, nie zachęcam ani nie odradzam. Trochę więcej samokrytyki i pewnie tego tematu by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...