Skocz do zawartości

[torba na kierownicę] Blackburn Outpost Handlebar - nowa


_Odi_

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam bikepackingowy zestaw na kierownicę Blackburn Outpost Handlebar (czyli worek wodoszczelny 10 litrów + uprząż + akcesoria do montażu). Bardzo dobrze oceniany i praktyczny, w tym momencie chyba niedostępny na rynku.

Zestaw nowy, nieużywany w żaden sposób. Kupiłem jakiś czas temu w oczekiwaniu na nowy rower, ale okazało się że gdy rower w końcu udało się zakupić, torba niezbyt pasuje (kierownica typu baran, dość wąska). Nawet nie próbowałem montować, bo niedopasowanie było ewidentne. Polecam przede wszystkim do prostych kierownic rowerów mtb.

CENA: 300 zł

Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki (preferowany Paczkomat lub DPD). W Trójmieście i okolicach mogę podjechać z torbą pod wskazany adres.

Załączam link do ogłoszenia na OLX ze zdjęciami (możliwa również przesyłka OLX).

Zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez _Odi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...