Skocz do zawartości

[przedni amortyzator] Problem z wybiciem


WierloUdarowe

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam problem z amortyzatorem rock shox totem rocznik 2009 z sprężyną od pewnego czasu podczas wybicia amortyzatora słyszę metaliczny dźwięk tak jakby sprężyny głośność dźwięku zależy od tego jak mocno szarpnę amortyzatorem do tego zauważyłem że regulacja rebounda nie działa w takim sensie że czy daje na szybki odbicie czy wolne wychodzi na to samo a dodam że wcześniej to działało. rozebrałem amortyzator wymieniłem olej ale nic nie przykuło mojej uwagi możliwe że coś było nie tak a ja tego nie zauważyłem wracając wymieniłem olej w tłumiku oraz w dolnych goleniach  i nadal działa tak jak działał ktoś wie o co może chodzić? chce też zaznaczyć że kiedyś jakieś 2 lata temu  już miałem taką historię z tym amortyzatorem byłem w serwisie i mi to naprawili podobno była to jakaś pierdoła powiązana z reboundem teraz amortyzatory serwisuje ja sam i nie zabardzo chce mi się iść do serwisu wole to rozwiązać na własną rękę szczególnie że doświadczenie już jakieś mam. kolejna i ostatnia informacja która możliwe że się przyda to to że amortyzator przedtem działał dobrze ja pewnego razu bawiłem się reboundem by przystosować rower pod siebie i na drugi dzień zastałem już go z tym okropnym dźwiękiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...