Skocz do zawartości

[Sakwa] sakwa na kierownicę


Gagateczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę kupić sakwę na kierownicę, konkretnie Sport Arsenal nr 510, i mam pytanie do użytkowników tego typu sakw. Gdzie montujecie oświetlenie? Jeżdżę na rowerze crossowym (Scott Sub Cross - męska rama) i lampkę mam zamontowaną na kierownicy. Obawiam się, że nawet jeżeli zmieści się obok to wielkość sakwy zasłoni jej światło (dodam, że zdarza mi się jeździć po ciemku). Czy one mają jakieś mocowania na lampkę? Mam lampkę KLS Gunner. Drugie moje pytanie sakwa nie koliduje z linkami od hamulców. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma podobną torbę od Thule. Kierownicę ma prostą i miejsca jest dość i na lampkę. Raczej nie zasłaniało to wiązki światła. W razie W można próbować adapterów, np.:

https://www.szumgum.com/adapter-na-kierownice-kokpit-kierownicy-uniwersalny-22-2-31-8-mm-do-licznika-telefonu-lampki-itp.html

(pierwszy lepszy link z brzegu).

Co do linek to nie wiem jak rozwiązuje to Sport Arsenal ale w Thule po prostu uchwyt na kierownicę zapewnia odpowiedni dystans

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...