Skocz do zawartości

[do ~7000] Pierwsza szosa endurance.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem prosić o poradę jaki rower kupić na pierwszą szose, nie zamierzam zmieniać roweru co 2 lata dlatego myśle że do 7 tys. już coś na 5-6 lat kupie.

Po własnym researchu najbardziej wpadły mi w oko Canynon Endurace 7 Disc i Cannondale Synapse 105

Jednak jestem laikiem w temacie dlatego proszę was o pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym mówię. I nic nie musisz trafiać, tych rowerów po prostu nie ma. Canyon w marcu pokazywał dostępność na sierpień/wrzesień/październik w zależności od rozmiaru. Teraz w ogóle zdjęli estymowaną datę, raczej nie dlatego, że dostawy będą szybciej niż zakładali. Synapse to pewnie byś się musiał "zapisać" na rocznik 2022

Zacząłbym szukać tego co w ogóle da się kupić od ręki bo inaczej rower będziesz miał w terminie bliżej nieokreślonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie canyona ten model wszystkie rozmiary ma podane "Dostępny od sierpień 2021"  tylko następna kwestia skoro nigdzie ich nie ma to jak dobrać rozmiar bez "przymierzenia się", czy dobór rozmiaru na podstawie wzrostu i wewnętrznej długości nogi jest realny? Wtedy bym zapisał się na ten model i po temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci da przymiarka jeśli nigdy nie jeździłeś szosą i nie wiesz jak to ma wyglądać? Zresztą przez kilka minut to ci na każdym rozmiarze będzie "wygodnie". Żeby upewnić się czy jest ok to trzeba kilkaset kilometrów zrobić

Canyon daje możliwość zwrotu/wymiany roweru przez 30 dni, używanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...