Skocz do zawartości

[szosa dla amatora] Jaki szosa do 2500zł


SzymonSaga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Cześć

Planuje rozpocząć swoją przygodę z rowerami. Będę jeździł po okolicznych szosach i ścieżkach rowerowych. Szukam roweru do 2500 złotych, nowego lub używanego, kompletnie się na tym nie znam, nie wiem jaki rozmiar ramy powinienem wybrać, mam 182 cm, ważę 75 kg. Z tego co powierzchownie czytałem z nowych rowerów mieszczący się w tym przedziale polecany jest Romet Huragan 1. Liczę na jakieś propozycje z waszej strony i informacje na co powinienem zwrócić  uwagę kupując nową lub używaną szosówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sklepie znajdziesz tego huragana? 

Temat ogólnie bardzo szeroki. Rowery szosowe są stosunkowo drogie i te 2500 przy dzisiejszych cenach nie wystarcza nawet na podstawowe modele większych producentów, szczerze mówiąc tych "małych" też niekoniecznie. Gdybyś znalazł tego huragana 1 2021 to byłaby zdecydowanie najlepsza opcja w tej kasie jeśli chodzi o nówki. 

W przypadku używanych jest już jakieś pole do popisu i można znaleźć coś przyzwoitego. 

Jeśli chodzi o rozmiar to potrzebujesz czegoś z poziomą w granicach 54-56 w zależności od geometrii roweru. 

https://www.olx.pl/oferta/btwin-triban-540-pelne-shimano-105-2x11-mavic-CID767-IDJNVWd.html

Nic lepszego za taką kasę nie kupisz, przydałyby się tylko dokładniejsze zdjęcia napędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...