Skocz do zawartości

[Full] do 4500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zacząć przygode z DH mój budżet na razie to 4500zł

Mój wzrost:167

 rower kupowałbym za niecały rok

W młodym wieku chciałbym zacząć przygode z dh i szukam roweru do x złotych

Ps: rower do enduro/dh

Waga 57kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że nie masz tras do downhillu to po co Ci dh? Mieć dla miecia? To fajnie wygląda ale jest cholernie niepraktycznie na co dzień. 

41 minut temu, Michu9 napisał:

 rower kupowałbym za niecały rok

Za rok to się może gravelem skończyć ;) 

A jeśli się dalej upierasz to poszukaj Kony Stinky. Kosztuje ze 3k więc akurat 1,5k wystarczy jeszcze na serwis. Bo zdajesz sobie sprawę, że utrzymanie fulla kosztuje? Szczególnie w obecnych czasach, gdzie ceny praktycznie wszystkich części są 50-100% wyższe niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tras do dh ale kilkanaście, kilkadziesiąt km dalej chb są. Bo u nas zazwyczaj jest tak że ktoś ma albo dirta albo mtb albo dh, dh jest niepraktyczne ale można zjeżdżać gdzie sie chce wsm na pumpie średnio a dirty mi w opór się nie podobają. Rower który znalazłem to canyon torque. Używka propo serwisu jest wiele fajnych nie daleko. :D

Głównie mi chodzi jeszcze o rowery do polecenia do dh bądź enduro

Full kosztuje w utrzymaniu dużo, to wiem ale rower kupuje dla frajdy i sportu nie dla szpanu bo na dh jestem raczej zdecydowany bo dirt niepraktyczny a enduro zazwyczaj drogie mtb posiadam ale nie jest moje i dziwnie mi sie jeździ na ht więc w ogóle wole full suspension enduro odpada chb że masz fulla enduro fajnego do podlinkowania do 4500 używke. Dirt-dla mnie niepraktyczny

Enduro-zbytdrogie

Mtb-nudne

Xc-... 

Dh- drogie ale z założenia fajne

Canyom tourque sprzedany dzisiaj xD więc co# innego poszukam z góry thx za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku czy rok. Szuka roweru do Pumptrack, sam pisze że DH jest niepraktyczne i zjazdów też nie ma, ale że kupuje dla sportu a nie szpanu. Po chwili że Dirt niepraktyczny.

Przecież chłopak ma 13 lat i potrzebuje roweru żeby poturlać się po okolicy.

Gdyby jeszcze słuchał rad skoro już zakłada wątek. O aspekcie gramatycznym nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...