Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: Neutralna

 

Od czeago zaczac?

Moze od zgodnosci towaru z opisem,to na + :-)

Dostepnosc towaru:wszystko na zamowienie,tam prawie nic nie ma,nawet na piny do lancucha czeka sie 2-3dni az sklep zamowi.

Opony smart sam 5-10dni,szybciej 10dni,zrezygnowalem.

Itd dalej.

Zamowilem kilka rzeczy,termin dostawy 2-3dni..dobra poczekam ale ze w miedzy czasie wyskoczylo cos jeszcze co mieli na stanie od reki poprosilem o korekte zamowienia,dalo sie.

Patrze,dostepny przedmiot od reki po 24h okazal sie niedostępny wogle.

Realizacja zamowienia trwala ok 10dni.

Widze ze popularne sklepy zaczynaja stosowac polityke bikestacji,aby tak dalej.

 

 

Sklep:decathlon.pl

Ocena: pozytywna

Zamowienie wraz z dostawa zrealizowane w 24h

+ niezależnie od kwoty zamowienia wysylka free

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cr.jpg

 

Zamówienie powyżej 150 zł - przesyłka rzeczywiście darmowa (paczkomat, tylko opcja przedpłaty) - system sklepu nalicza opłatę 5 zł. 

W przypadku dostawy DHL - 9 zł niezależnie od tego czy wybieram pobranie czy przedpłatę. 

 

Chyba że ja coś źle robię, bo w takie januszowanie aż nie chce mi się wierzyć... 

 

 

EDIT:

Ok, już widzę o co chodzi - sklep robi darmową wysyłkę, ale przy kwocie zamówienia powyżej 150 zł przy cenach przed obniżką, kwota 5/9 zł w tabeli "płatność" dotyczy kosztu wysyłki. 

Robiłem już kilka zamówień z CR ale nie zwróciłem na to wcześniej uwagi. Niby ok, ale jednak nie jest to intuicyjne... 

Edytowane przez semow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz  - w zwiazku z nalozonym podatkiem na banki do oplaty robionych przez internet - karta debetowa/kredytowa, szybkie przelewy i jeszcze cos tam (dokladnie nie pamietam) jest doliczana oplata od jakiegos czasu. Nawet oplacajac rachunek za tel na stronie mojego operatora karta lub szybkim przelewem doliczana jest chyba cos kolo zlotówki, gdzie jeszcze niedawno takie platnosci byly calkowicie darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: CYKLOMANIA.pl

 

Ocena: N E G A T Y W N A

 

Od 15 marca czekam na zwrot pieniędzy za niesprzedany mi towar.

Nie dbają o aktualność stanów magazynowych w sklepie i w dodatku mają problem ze zwrotem pieniędzy.

 

To jest kolejny przykład sklepu ze znaczkiem Rzetelna Firma :/

 

Dla mnie to były ostatnie zakupy u nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep - dobrerowery.pl

 

Ocena - POZYTYWNA

 

Zakupione po raz kolejny przedmioty dotarly do mnie po niespelna 24 godzinach od zlozenia zamowienia, w miedzyczasie jeszcze nie bylo problemu ze zmiana zamowienionych przedmiotow w trakcie realizacji tuz przed wysylka.

Polecam sklep z pelna odpowiedzialnoscia.

 

A swoja droga czytajac te opienie na temat sklepow caly czas przejawia sie cyklomania.pl i same negatywne komentarze.... skoro tyle negatywnych opini jest na temat tego sklepu to po co tam kupujecie....?? Bo taniej??nie sadze a jesli juz to o kilka groszy a w wiekszosci przypadkow tu opisanych sa same nerwy i klopoty.Ale powodzenia i kupujcie tam nadal.

Pozdrawiam

 

POLECAM SKLEP DOBREROWERY.PL

 

Nie pracuje tam i nie jestem w zadne sposob zwiazany z tym sklepem.

Edytowane przez karsto1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep - RowerTour.com


Ocena - Negatywna


 


Kupiłem klocki w sobote. Do tej pory zero informacji o wysyłce. Polecony priorytet. Napisałem kilka maili i też zero odpowiedzi. Mają dużo negatywów na allegro. Głównie chodzi o czas wysyłki Albo o jej brak.


 


Sklep - RepublicBikes


Ocena - Mega Pozytyw


 


Kupiłem kierownice i mostek w sobote. Dziś rano był kurier. Napisałem maila o 21:30 z zapytaniem czy bedą mieć siodełka accenta w cenie 80% katalogowej, napisali ze jak beda dostepne za 80% katalogowej moga mi sprzedac :)


Kontakt perfekto :) Wysylka tez.


 


Sprzedawca - Sczepan-Bike


Ocena - Pozytywna 


 


Zamówienie w sobote,dzis po 2 mailach dostałem odpowiedź ,że przez majówke wysyłki bedą jutro. I ,że mogą mi zwrócić pieniadze lub pokryć koszt przesyłki-wybralem to drugie bo tarcze xt mają najtaniej na allegro :D A ze i tak mi sie nie spieszy z dostawą to nawet ok :) Takze w sumie ok ;)


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Centrumrowerowe.pl

 

Opinia: POZYTYWNA

 

Zakup 2 maja wieczorem, 3 maja wolne, 6 maja wysyłka, 9 maja w paczkomacie odbiór. Gdyby nie to, że moje kajaki (M089 rozmiar 47) były dostępne dopiero po zamówieniu, wysyłka byłaby wcześniej, niemniej jednak, bardzo duży plus i bardzo atrakcyjne ceny. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: ACTIVIA (activia.sgl.pl)

Ocena: POZYTYWNA

 

Co tu dużo mówić. Każdy kto choć raz zamawiał coś u Pana Piotra wie, że sklep prowadzony przez Niego cechuje pełen profesjonalizm. Zamówienie w poniedziałek, przesyłka dotarła w czwartek. Kontakt telefoniczny wzorowy. Oby więcej takich sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: Neutralna (z tendencją spadkową)

 

 

Większość towaru na zamówienie. Terminy realizacji podane przy towarze zwykle wydłużają się o kilka dni. Ja rozumiem, że na jakiś supereksluzywny towar to można poczekać no ale czekanie 12 dni na kilka głupich, napopularniejszych bidonów to lekka przesada. Miałem aktywne dwa zamówienia - nie było możliwe przeniesienie gotowych do wysyłki towarów z jednego zamówienia do drugiego tak aby to co dostępne przyszło szybciej a na resztę mógłbym poczekać. O rabaty, które powinny z automatu przysługiwać po przekroczeniu progów zakupowych trzeba się upominać. Darmowa wysyłka od zamówień powyżej bodajże 140zł tylko do paczkomatów. Sytuację ratuje jedynie w miarę szroki asortyment. Czasami też udaje się rozszerzyć zamówienie. Czsami. Aaaa i większość asortymentu niby w rabacie - tzn. cena początkowa jakaś od czapy i niby rabat, po rabacie cena rynkowa. To chyba tak na wszelki wypadek, żeby np. kod z dodatkowym rabatem nie zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.bike-centrum.com.pl

Ocena: NEGATYNA

 

Zakupiłem łańcuch w sobotę, otrzymałem potwierdzenie zakupu, bezpośrednio dokonałem przelewu. W poniedziałek wieczorem patrzę w historię swojego konta bankowego, gdzie okazało się, że otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie otrzymałem żadnego mejla, żadnego telefonu, że towar który wystawiają jest niedostępny. Gdybym nie wszedł w historię konta to nawet nie wiedziałbym, że nie wyślą mi towaru. Straciłem kilka dni sezonu, bo sprzęt mógłbym kupić u zaufanych sprzedawców i dziś lub jutro najprawdopodobniej byłby już u mnie.

Do tej pory nie otrzymałem żadnego mejla z wyjaśnieniem, nie mówiąc już o słowie "przepraszam".

 

Sklep: CTbike.pl

Ocena: POZYTYWNA

Brak zastrzeżeń

 

Sklep: ROWERPLUS.PL

Ocena POZYTYWNA

Brak zastrzeżeń

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep : cyklotur.com

Ocena : Neutralna pod negatywną

Znalazłem w tym sklepie pewną rzecz za kilka set zł  ok wyszedłem ze strony ale cały czas wywalało mi reklamy  (banery) z tym towarem na innych stronach,

po 2 dniach wywalania banerów kupiłem zapłaciłem z góry  i czekam, po 4 dniach dostaje info

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Wystąpił problem z realizacją Pańskiego zamówienia.

Niestety nie jest już dostępny produkt.

W związku z zaistniałą sytuacją mam do Pana pytanie. Czy wybierze Pan jakiś zamiennik tego produktu".....

.............................................................................................................................................................................

i tu dają propozycję zamiennika, powiedzmy ze zamawiałem  część xtr a oni proponują mi alivio,  kogoś tam poje*#^%

Co się okazało towar jest tylko podrożał 40zł, po co te kłamstwa dla tych paru złotych, jak dzieci, i tak bym to kupił  a tak zamroziłem kasę na 8 dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep :formicki-bike

Ocena : pozytywna -

Duże zamówienie (jak na mnie - prawie 1300 zł), hamulce, tarcze, okładziny, opony, adapter. Z docięciem przewodów na wymiar. Zamówienie w niedziele, zapłaciłem w poniedziałek - towar w czwartek już na miejscu.

 

mały minus za pomyloną oponę, dostałem 2.25 zamawiałem 2.35 (cena ta sama, więc może dlatego nikt nie zauważył). Mają odesłać kuriera z właściwym zamówieniem, a ja oddam wysłaną omyłkowo.

 

minus (nie taki mały - ale oceniam realizację samego zamówienia, więc pozytyw) też za kontakt - trochę na odwal się (na pytanie czy mogą do hampli włożyć metaliki zamiast żywicznych i ile by kosztowało: dostaje link do hamulców i link do okładzin. Tyle to ja sam wykombinowałem.

Edytowane przez pietia79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: goldenbike.pl

 

Ocena: negatywna 

 

Ostrzegam przed zakupami w sklepie Goldenbike.pl . W dniu 23.05.2016 wpłaciłem przedpłatę na ich konto. Do dziś nie otrzymałem ani towaru

ani zwrotu pieniędzy. Nie odpowiadają na telefony i maile. Zgłaszam sprawę na Policję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl


 


Ocena : pozytywna 


 


Mimo bardzo solidnego zapakowania na rogach widać lekkie przetarcie (na jednym kreska 4 mm). Przy pierwszym lepszym oparciu o ścianę zrobią się większe więc nie ma się o co pienić... 


Dostawa na czas, zgodnie z terminami podanymi na stronie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena: pozytywna

Ocena pozytywna choć jak na dzisiejsze standardy oczekiwanie czterech dni na wysyłkę to zbyt długo.

 

Sklep: rowertour.com

Ocena: pozytywna

Szybko i sprawnie choć moim zdaniem zbyt dużo mejli z powiadomieniem o stanie przesyłki. Wystarczą dwa: zaksięgowano pieniądze i wysłano przesyłkę z numerem.

Duży pozytyw za brak problemu domówieniem po skompletowaniu zamówienia.

 

Sklep: sbike.pl

Ocena: pozytywna

Szybko i sprawnie. Brakuje możliwości szybkiego płacenia przelewami24 algo PayU

 

 

 


Sklep: rowerowy.com

Ocena: mega negatyw

 

Wczoraj dokonałem zakupu sprzętu, przy którym widniał status: "dostępny - gotowy do wysyłki". Po potwierdzeniu zamówienia otrzymałem notkę od sklepu, że "Obecnie Państwa zamówienie jest przygotowywane do wysyłki (pracownicy magazynu sprawdzają realny stan magazynowy)".

Dziś wysłałem do nich zapytanie co z moim zamówieniem i dlaczego sprawdzając "realny stan magazynowy" skoro na stronie w dalszym ciągu sprzęt jest dostępny. W odpowiedzi otrzymałem informację, że "Niestety w chwili obecnej produkt jest niedostępny u dystrybutora. Prosimy o wybranie innego produktu z naszej oferty."

Wysłałem prośbę zwrotu pieniędzy i rzekoma przelew dziś wyszedł.

 

Podsumowując: jeśli chcesz stracić kilka dni sezonu rowerowy.com jest idealnym do tego sklepem. "Sprzedają" części których nie mają i bezczelnie proponują żeby wybrać sobie coś innego.

 

 

Użytkownik Allegro: aqupuj

Ocena: pozytyw

Ekspresowa wysyłka!

 

 

Użytkownik Allegro: AptekaZlota

Ocena: pozytyw

Bez najmniejszych zastrzeżeń.

 

 

Użytkownik Allegro: swiatrowerow

Ocena: pozytyw

Bez najmniejszych zastrzeżeń

Edytowane przez montell81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...