Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem maila z przeprosinami ze tylko jeden pracownik pracuje obecnie. I ze poślizgi kurierów itd.

W zamian dostałem rabaty,Zębatka -20% a na reszte częsci -13% więc nie narzekam,przez rabat do zamówienia dorzuciłem zacisk sztycy,i do paczki sruby do blatu i ile będą mieli :D

Wysyłka w środe-zobaczymy jak wyjdzie :/ jezeli dobrze pojdzie-sporo zaoszczędze przez te rabaty i jedną paczke.

Tylko szkoda ze nie odpisal nikt ze nei maja towaru poki co. No ale w kazdym mailu mnie przepraszali więc wybaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forestowy

Sklep: Sbike.pl

Ocena: Pozytywna

 

Doskonały kontakt, expresowa wysyłka, bdb ceny. Wszystkie części napędu w wersji BOX. 

Edytowane przez forestowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bitul.pl
Ocena: pozytywna

Trochę czasu już od zamówienia minęło ale...
Kontakt ze sprzedającym bezproblemowy, wysyłka szybka, ceny dobre, wszytko zapakowane porządnie.

Narzędzia solidne - bacika do kaset można by używać do samoobrony ;) Inne narzędzia wyglądają przy tym jak zabawki.

Polecam.

Edytowane przez sephiroot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROWERTOUR.COM - pozytywna

Nie mieli na sklepie koloru koszyka na bidon jaki zamówiłem więc zadzwonił pracownik sklepu z pytaniem czy chcę czekać na ten kolor czy zmienić na inny, wybrałem kolor i przesyłkę wysłali na następny dzień po otrzymaniu przelewu. Polecam ten sklep.

CTBIKE.PL - pozytywna

Koleje zakupy w tym sklepie i kolejny raz jestem zadowolony. Zamówione hamulce, adapter, chwyty i dętki. Zamówionych dętek nie mieli ale wysłali droższe o 5 zł/szt na własny koszt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale towar nie został wysłany - zamówiłem paczkomatem i powinienem dostać maila i sms od razu po wysłaniu. Minął kolejny tydzień. 

Nie odbierają żadnego telefonu ani z tego goldenbike.pl ani tego z allegro...

 

Chyba i na mnie trafiło i czeka mnie wizyta na policji.. Szkoda że nie przeszukałem tego wątku bo są już dwa zgłoszenia o braku realizacji zamówienia :-(

Edytowane przez wojtas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formicki-bike

 

Towar zamówiony poprzez strone sklepu(taniej niz na allegro) 1.01.2015 przed północą(czwartek nowy rok)

w piatek nie wysłali tylko w poniedziałek,wtorek swieto.

Ale tak jelenia góra ->jelenia góra jelenia->wrocław wrocław->warszawa waszawa->moje miasto

Przez co paczka doszła dziś 9.01.2015

W dodatku w waszawie poczta przepakowała moją paczke.

Na kopercie jest karteczka ze masa sie zgadza i stempel.

Łańcuch doszedł taki co zamawiałem razem z paragonem więc bez zastrzeżeń.

 

Troszke lipa ze tak długo szedł i nie podali numeru przesyłki. Ale ,że nie był mi mocno potrzebny bo i tak mam angine teraz to wybaczam. I na pewno bede robił u nich zakupy ktore nie muszą byc na nastepny dzień :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: bikecenter.pl
ocena: pozytywna

Zamówienie złożone popołudniem 7 stycznia, 9 dostarczone. Towar zgodny z opisem. Nie mam zastrzeżeń.

sklep: grawitacyjny.pl
ocena: pozytywna -

Trzeci kontakt ze sklepem. Zamówienie złożone 2 stycznia, 9 przyszła paczka. Biorąc pod uwagę, że po drodze znalazł się weekend i Trzech Króli wszystko w normie. Skąd minus? Zamówienie dotyczyło pedałów. W opisie kolor szary, na zdjęciu także. Otwieram paczkę, czarne. W takiej sytuacji wypada poprawić opis i skontaktować się z klientem przed wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.12.2014 kupiłem w sklepie Goldenbike.pl hamulec. 

2.1.2015 dostałem info, że zostanie wysłane 5.1.2015.

 

Do dziś nie wysłali...  ktoś też czeka? Telefonów nie odbierają..

 

Towar dotarł 14 stycznia więc po 21 dniach. Telefonów nie odebrali, jeden mail z przeprosinami o zepsutym samochodzie.

Kupiłem hamulec i przyszedł z innym adapterem. Prosiłem o paczkomat wysłali zwykłą paczką, dobrze że inpost.

 

NEGATYW NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bike4race
Ocenapozytywna

 

Tutaj chyba nie trzeba nic pisać... odpowiedź na każdy mail, odpowiedź na każde pytanie, zawsze konkretnie, zawsze mile, zawsze profesjonalnie, itd.  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup: 

Aż głupio było.. człowiek przyzwyczajony już do kwękania i stękania sprzedawców a tu wszystko profesjonalnie  :whistling: Da się wszystko załatwić, wystarczy napisać lub zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Force-components.pl
Zamówienie złożone w poniedziałek ( sztyca, kierownica, zacisk sztycy, mostek) płatność przelewem, wszystkie produkty ze statusem dostępny, w piątek Przesyłka zgodna z zamówieniem u mnie. W między czasie sklep informował drogą mailową o statusie zamówienia.

Jestem zadowolony i polecam.

Edytowane przez Maniak
przeniesiono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KXbike.pl - niewielki, a nawet mały sklep, ale znakomity kontakt z właścicielem, który sam jest aktywnym rowerzystą. Kupowałem tam już kilka razy i zawsze wszystko było idealnie. 

 

POZYTYW

 

---------------------------

 

Makra-sport.pl - pierwszy raz kupowałem i wszystko poszło znakomicie. Zamawiałem przez Allegro i w ciągu 30 godzin paczka była u mnie. 

 

POZYTYW

 

---------------------------

 

Ctbike.pl - kolejny po bikestacji sklep, który na stronie ma wszystko dostępne, a po zamówieniu i opłaceniu towaru zaczynają się schody. Już drugi raz wykręcili mi taki numer. Kiedyś po prostu wziąłem droższy towar i doplaciłem różnicę. Teraz zrezygnowałem z zamówienia i skreślam ich ze swojej listy sklepów. Zwrócili kasę za zamowienie w ciągu 24 godzin.

 

NEGATYW

 

---------------------------

 

Rowertour.com - pomimo, że robiłem u nich zakupy wielokrotnie (i to na spore sumy), to niestety sytuacja podobna: towar wystawiony na stronie jako dostępny natychmiast jest w rzeczywistości niedostępny nawet u dystrybutora. Dzwoniłem do nich wcześniej, ale widocznie to zbyt mało. Zwrócili kasę za zamowienie w ciągu 24 godzin. Skreślamy również też ten sklep. 

 

NEGATYW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...