Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

cyklomania.pl

 

dwa zakupy:

1. zakup przez ich www - klocki hamulcowe, bidon, spinka - po tygodniu od zamowienia - dostalem informacje (po moim mailu upominajacym) - ze klocki "gdzies nam zaginely i musielsimy je zamawiac z niemiec" - prawie 2 tygodnie w sumie minely, ale doszlo. wiec powiedzmy ze NEUTRALNY;

 

2. zakup przez allegro - 22.04 opona + koszyk na bidon....cisza...28.04 pisze maila kiedy bedzie przesylka...cisza....telefon wykonuje....cisza....5 maja pisze kolejnego maila....przychodzi odpowiedz ze opony nie ma i dystrybutor nie potrafi okreslic czy i kiedy bedzie...wiec NEGATYWNY, sprzedawali produkt ktorego nie mieli i nie poinformowali o tym (w aukcji bylo - czas realizacji 2 dni) a ja stracilem ponad 2tygodnie mogac zamowic ja gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklep-naszosie.pl

 

Bardzo duży pozytyw za podejście do klienta. Narobiłem państwu problemów, ale wszystko przebiegło tak jak powinno i za takie podejście mają wielkiego plusa. Oczywiście zamówienie i wysyłka natychmiastowa.

 

cyklomania.pl

 

Również pozytyw za ekspresowe zamówienie i podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyklomania.pl i inni.... dla zyjacych w nieco innej rzeczywistosci, nie polecam! I nie tylko tego sklepu ale wszystkich dzialajacych na tych samych zasadach platniczych. Debilizm na calego. Zadne internetowe zakupy nie potrafia tak frustrowac, jak te robione w PL.

Przechodzac do platnosci wyskakuje tysiace opcji jakis dziwnych firm finansowych, do wyboru do koloru.

Zamiast prosta opcja karty lub paypala, tak jak to ma miejsce w cywilizowanym swiecie, no kurde az sie zbulwersowalem. Szkoda, ze wsrod tych opcji, nie ma mozliwosci placenia kielbasa.

 

Skonczy sie tak, ze moje zamierzone zakupy beda drozsze a polski paranoiczny sytem nie zarobi zlamanego grosza.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA POZYTYW dla Rowerowy.com

 

Zamowilem kolo z uslugą zlożenia,okazalo się że nie ma obręczy takiej jak chcialem,dostalem odpowiedź ze wersji w rękawie nie mają,a wersja spawana bedzie w połowie kwietnia.Poprosilem więc o zmiane.Po świetach dostalem wiadomość ze mają problem z zalatwieniem obreczy,znowu zmiana, tym razem juz na mtx 31,dzisiaj(13 maja) kolo jest u mnie. I co w tym dobrego?Otóż byli tak mili że złozyli mi koło ZA DARMO :).Bardzo mile zaskoczenie,po zatym bardzo dobry kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie pare dni temu stery w sklepie DTbikes. Drogie stery, nie takie za 2-3 dychy.

Przesyłka przyszła kurierem parę dni pożniej, trochę zdziwiony wziąłem do ręki plastikową folie z logo przewożnika w którym czułem luzno majtająca się zawartość. Po rozpakowaniu tak to wyglądało:

 

979a939f569a.jpg

 

90b43e793152.jpg

 

0db8a419ebb7.jpg

 

po mojej reklamacji dostałem taka odpowiedź:

Pudełko jest od sterów. To, że wyleciały z pudełka, świadczy o traktowaniu przesyłek przez kurierów. Osoba pakująca schowała je w pudełku do foliopaku.

Hmm, pewnie krasnoludki podmieniły sobie pudełka i zapomniały zapakować stery w drugie większe, które by takim przypadkom zapobiegło?  

 

POZDRAWIAM DTbikes i jego dzielną załogę.  Noga moja  więcej nie postanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw z małym minusem dla cyklomania.pl

 

kupiłem ostatnio osprzęt slx/xt za łączną kwotę około 1600 zł (pobraniowo)

była pomyłka typu dwie prawe manetki, ale od razu wymiana kurierem szybciutka,

kontakt e-mail wzorowy, ale dodzwonić to się nie da :P

Edytowane przez luto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiarkowany POZYTYW dla www.CentrumRowerowe.pl

 

zamówienie (i przelew) zrobione 3 maja, doszło dzisiaj. Nie jestem nerwowy więc, wczoraj napisalem czy łaskawie wyślą i łaskawie wysłali od razu po mailu (chyba ktoś zapomniał po, może było pite na majówce ;) - dziś rano doszło.

 

Plus za ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negatyw dobrerowery.com nie mylić z dobrerowery.pl

 

nie wiem jak kolega powyżej może dawać pozytyw dla sklepu z 14 dniową realizacja zamówienia. Mnie szlag trafia gdy wysyłka nie jest wysłana najpóźniej następnego dnia od wpłaty.

 

I tak właśnie jest z z dobrerowery.com

 

opisy dla produktów nie odpowiadają rzeczywistości np. w opisie obręczy tarczowej mavic XM 119 jest "W efekcie podwyższono jakość hamowania dzięki osiągnięciu optymalnego kontaktu klocka hamulcowego z obręczą."

szukanie w tym sklepie obręczy do Vki to masakra. Brak sortowania produktów po tym parametrze. Wobec tego pytania za pośrednictwem maili to konieczność. (czasami odpowiadają). 

 

Kiedy (13-05) już kliknąłem obręcz i wypełniłem formularz zakupu, następnego dnia rano (14-05) dostałem maila o treści:

"Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności towaru, które wyślemy do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych - będziesz mógł dokonać przelewu sumy zamówienia na nasze konto bankowe"

Po 9 godzinach (14-05) dostałem łaskawie potwierdzenie i zgodę na przesłanie pieniędzy

przelew czwartek (15-05) o 12:40

poniedziałek (19-05) "Paczka wysłana kurierem"

 

Także jak dobrze pójdzie będzie cały tydzień realizacji zwykłego zamówienia.

 

 

Edytowane przez thepanone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower242628.pl (cyklista.pl)

ocena pozytywna

Szukałem pewnej rzeczy z działu akcesoriów i natknąłem się na ofertę tego sklepu, cena była rewelacyjna. Czekałem dość długo na przesyłkę bo właściciel sklepu musiał sprowadzić towar,ale się opłacało !

Pzdr. Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep : axel-sport.pl

ocena Pozytywna -

 

zamawiałem 3x w tym sklepie,jakieś akcesoria rowerowe,wszystko Ok.,poza małym niedociągnięciem...wysyłka niebyła w ciągu  24h(jak zapewniał sprzedawca) ,ale 72h lub dłużej,

nie powiedzą że się opóźni,ponieważ.....tylko kręcą,że wysłane,ale jeszcze sprawdzę...po czym o wysłanej paczce dowiaduję się sms-em od poczty lub kuriera

 

 

sklep : rowerynajtaniej.pl (allegro FHU_rower_pl )

ocena : Pozytywna

 

kupiłem u nich swój rower Kands energy 1300,miałem go  u siebie w niespełna 48 od zamówienia...

z gwarancją również nie ma żadnego problemu(pękła opona i dętka),wysyłają w ciągu 24h od zgłoszenia reklamacji

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep: Cyklomania

Ocena: Negatywna

 

Zakupy przez allegro, z początku bardzo dobre wrażenie, części (w tym hamulce hydrauliczne) dostaję szybko. Mimo negatywnych komentarzy w karcie sprzedawcy na allegro, jakie pojawiły się w ciągu krótkiego czasu przed moimi zakupami stwierdziłem, że to jednak ktoś musiałbyć wredny dając takie komentarze.
Jednak to co osoby wypisywały w ich karcie okazało się prawdziwe: dostaję zamiast kompletu hamulców oba tylne z długimi przewodami 1700mm, no to szybko email z wyjaśnieniami, na kolejny dzień odpowiedź, że nawet mogą posłać kuriera po ten hamulec żebym się nie zajmował wysyłką tylko zapakował i wydał kurierowi. (mogli się wykazać troszkę i podać kurierowi ich dane, lub przekazać mi list przewozowy, bo musiałem się wracać szukać w internecie na jaki adres ma to iść a kurier wyjątkowo niegrzeczny)

Oczywiście numer nadania miałem, widziałem że odebrali w piątek przed południem tą paczkę, a odpisują we wtorek z pretensjami i żądaniem wyjaśnień twierdząc, że miałem im oddać hamulec tylni a dostali przedni (niby jak przecież wiem co wysyłałem bo tylko takie miałem). Początkowo mam wrażenie, że po drugiej stronie jest laik (nie sprawdzałem jakie są oznaczenia na pudełku hamulców, może spojrzał na same symbole które błędnie opisywały zawartość a gość patrząc na to co w środku nie potrafi powiedzieć co to jest).

Twierdzi dalej że hamulec ma 1000mm przewodu i jest to przedni, a mnie zaraz po odpakowaniu rzuciło się w oczy, że w obu hamulcach jest kilka pętelek przewodu, gdzie w jednym powinno być ich wizualnie mniej. Rozwinąłem widzę, że długość ta sama, mierzę i jak nic 170cm.

Sprawdził się zarzut, że wysyłają czasem nie to co się kupuje a potem obracają kota ogonem byle nie wyjść na minus. Naliczyli mi 17zł za kuriera, którego zamówili na odbiór hamulca, na prośbę o fakturę czy jakiś dowód że tyle ta usługa kurierska kosztowała nie dostałem nic.
Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep : www.centrumrowerowe.pl

Ocena: Pozytywna z pochwałą.

 

Wcześniej w temacie wspominacie o długich wysyłkach tego sklepu. Owszem na drugi dzień mi nie wysłali ponieważ w opisie przedmiotu wyróżniony był termin realizacji. Trzeba zwracać na to uwagę. I patrzeć co mają na magazynie.

Pochwała za współprace.

Zamawiałem dwie paczki i w międzyczasie domawiałem przedmioty, nie było z tym problemu -żadnego problemu.

Zwracałem nawet jeden przedmiot i kolejna pochwała za brak problemów.

Ogólnie polecam zwłaszcza że ceny w porównaniu do mojego miasta to niebo a ziemia(u mnie monopol).

Dla nerwusów odpisują na wszelkie meile, ale nie od ręki. Jeżeli wyślesz zapytanie po 15 to raczej odpowiedź na drugi dzień. Wszystko na spokojnie i z głową (pewnie dużo zamówień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Bikko.pl

Ocena: pozytywna

 

Z dużymi obawami zdecydowałam się na kupno roweru przez Internet. Sklep ten przekonał mnie jednak swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Odpowiadają na wszystkie maile w bardzo szybkim czasie. Odpowiedzi otrzymywałam czasem nawet w ciągu 5 minut. Na stronie jest opcja "negocjuj cenę" - można liczyć na mały rabat. Rzecz o jaką obawiałam się najbardziej - dostawa i to w jakiej stanie rower do mnie dojdzie. Sam kurier przyznał, że jeszcze nigdy nie widział tak dobrze zabezpieczonego roweru. Przyszedł na palecie - był zabezpieczony dosłownie w każdym miejscu, choć na zdjęciu może to wyglądać co najmniej dziwnie. Dodam, że bardzo szybka realizacja zamówienia. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep  :thumbsup:

 

post-173475-0-32716100-1402321374_thumb.jpg

post-173475-0-72290400-1402321374_thumb.jpg

Edytowane przez zwiatremwewlosach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: http://krolestworowerow.pl/

Ocena: Pozytywna+

 

kupowałem Krossa Trans Sander 2014 dla żony, pytałem w kilku sklepach o zniżki, nie dawali nic ponadto co proponował sam Kross.

U nich i zniżkę dało się wynegocjować i wysyłkę na drugi dzień, sprzęt dobrze zabezpieczony, pełen pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowertour.com
Ocena: Pozytywna

 

Zamawiałem korbę z ramieniem 175 mm (na bardziej pasującą 172,5 wg informacji ze strony trzeba było czekać 5 dni a mi się spieszyło), suport na HT II i klucze odpowiednie. Nauczony doświadczeniami innych wysłałem dzień wcześniej zapytanie, czy części są na stanie. Po 24h oczekiwania na odpowiedź i jej braku zaryzykowałem zamówienie a po kilku godzinach przelew. Po tym wszystkim dopiero dostałem odpowiedź na zadane dzień wcześniej pytanie, w którym okazało się, że wymiar ramienia o który pytałem (175) już wyszedł i a na stanie został inny (172,5). Odpisałem aby w takim razie wysłali to co jest. Potwierdzenia przyjęcia zmiany nie otrzymałem więc aż do otwarcia paczki czułem dezorientację i jednocześnie ciekawość co przyszło. Przyszła ostatecznie 172,5 mm.

 

Cena niska, przesyłka szybka, tylko doczekanie się na odpowiedź od żywego człowieka mocno kuleje, informacje systemowe o zmianach statusu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: goldenbike.pl

 

Ocena:  negatywna

 

Ostrzegam przed zakupami w "sklepie internetowym: goldenbike.pl. Złożyłem zamówienie w tym "sklepie" 2.06 i tego samego dnia był wykonany przelew. Po tygodniu po wielu mail'ach z mojej strony status mojego zamówienia zmienił się tylko na "opłacony". Od tamtej pory nic się nie dzieje...Sklep nie odpowiada na mail'e, telefon milczy...Minęły już 2 tyg, a przesyłki jeszcze nie mam...

W obliczu tylu znaków wskazujących na to, że "sklep" goldenbike.pl to zwykli oszuści, całe to zamieszanie zmuszony jestem zgłosić na Policję, bo nie mam już pomysłu co dalej z tym zrobić...

Ostrzegam każdego z Was przed zakupami w tym "sklepie" gdyż taka sytuacja może się powtórzyć.

 

W miarę rozwoju sytuacji poinformuję jak ta nieprzyjemna dla mnie sprawa się zakończyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Cyklomania.pl (www)

Ocena: Pozytywna

 

W czwartek zamawiałem u nich korbę, suport, łańcuch i kasetę do szosy (mieli dobre ceny). Z rana nawiązałem kontakt mailowy w celu upewnienia się, że wszystko faktycznie jest na stanie, szybka odpowiedź (ok. godziny), że jest faktycznie, więc ostatecznie koło 14 poleciało zamówienie, niewiele później przelew. Wysyłka wyszła od nich w piątek, a w poniedziałek była u mnie. Opakowanie i zawartość bez zarzutów. Na kontakt i czas realizacji również nie mam co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: im-motion.pl
Ocena: Negatywna
Sklep nastawiony na potfel klienta Np. zaoferował Smart Sam Plus (wkładka lateksowa) za 120 zł szt. i ja nie poniosę kosztów kuriera, który ma je dostarczyć do ich sklepu (każdy poczułyby się wyróżniony). Opony zamówiłem za 87zł szt. z odbiorem gratis w innym sklepie.

Sklep: rowerystylowe.pl
Ocena: Pozytywna

Dobra cena, świetna obsługa sklepu internetowego. Ostatnio kupowałem tam siodełko Brooks POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...