Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

sklep: Activia (http://activia.sgl.pl)

ocena: pozytywna

 

Zamówiłem Epcona X1 z odbiorem osobistym i montażem - towar był w umówionym czasie i taki, jaki miał być, kontakt na bieżąco. Podczas montażu miło pogawędziliśmy - polecam!

Edytowane przez czerwonobrody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: sklep.cetus.szczecin.pl


Ocena: pozytywna


 


Pierwsze zakupy. Szybka i bezpłatna wysyłka pocztą polską przy zakupach powyżej 200 zł. Brałem sakwy Ortlieb i już na drugi dzień były u mnie. Bardzo przystępna cena 266 zł za model City.


 


Sklep: bike-on.pl


Ocena: pozytywna


 


Pierwsze zakupy. Brałem kilka rzeczy po dwa razy każda. Część nie była dostępna, ale świadomie zamawiałem ponieważ mi się nie śpieszyło i ceny były przystępne. Otrzymałem szybkiego maila, że wysyłają kurierem to co mają a resztę doślą jak będzie dostawa. Druga przesyłka dotarła niedługo później również kurierem  :icon_cool:  Wielki pozytyw.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: Activia (http://activia.sgl.pl)


ocena: pozytywna


 


Zamówiony Epicon X2 RLR. Tak jak się dogadaliśmy w cenie miałem gratisowo przyciętą rurę i nabitą gwiazdkę, towar dobrze zapakowany. Ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, można się dogadać zawsze. Obsługa świetna, kontakt na wysokim poziomie, praktycznie 24h na dobę. Polecam jeśli ktoś ma problem z amorkiem lub chce kupić Suntoura! :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: DobreRowery.pl

ocena: POZYTYWNA

 

Zamówiłem u nich kilka części (m.in. hamulce m615, tarcze, manetki, korbę, przerzutkę przednią, gripy) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Fachowe i szybkie doradztwo zarówno w kontakcie mailowym, telefonicznym jak i osobiście przy odbiorze towaru.

Bezpłatnie skrócili przewody hamulcowe.

Wszystkim gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja ostatnio robiłem zakupy w sklepie internetowym mikesport i osobiście jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem tam komplet ubrań marki Craft - postanowiłem nie ograniczać się z jazdą na rowerze w zimowych miesiacach tak więc zainwestowałem w dobre ubrania.

Z obsługi sklepu jestem bardzo zadowolony - zadzwoniłem do nich i chętnie odpowiedzieli na wszystkie dręczące mnie kwestie i doradzili w sprawie zakupów. Szczególnie, że wybór w sklepie jest bardzo okazały.

Wysyłka szybka - już na 3 dzień od zamówienia miałem wszystko u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Rowertour.com (konto allegro)

Ocena: negatywna

 

 

 

Wiele gadżetów kupowałem w tym sklepie i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna.

To że buty na zdjęciu są "bardziej dopieszczone" niż w realu to nie wina sklepu a zasługa speców od marketingu i twórców katalogów :)

 

Mam również pozytywne zdanie na temat CTbike z Bydgoszczy i Wertykala chyba z Krakowa.

W obydwu sklepach uzyskałem szybki kontakt mejlowy , konkretne odpowiedzi na pytania , udało mi się też wynegocjwać cenę. Z obu tych sklepów otrzymałem szybką przesyłkę z własciwym, zamówionym towarem.

A więc dla CTbike i wertykal.com moja opinia jest pozytywna

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: strefasportu.pl

ocena: POZYTYWNA

 

Kupiłem w tym sklepie buty shimano sh-m087 (249 zł). Bardzo dobry i szybki kontakt, szybka wysyłka. Możliwość zamówienia mailowo bez konieczności rejestracji konta na stronie sklepu. POLECAM !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: MaxxOponyRowerowe (http://www.maxxoponyrowerowe.pl/)

opinia: zdecydowanie NEGATYWNA

 

Zamówiłem 2x Conti Ultrasport 700x25c i Schwalbe Road Cruiser 28x1.60 czarno-beżowe z paskiem odblaskowym. I na tym koniec dobrego.

Okazało się, że mimo dostępności na stronie nie mają 2 sztuk ultrasportów. Zdecydowałem, że poczekam aż będą. Nie było możliwości zdobycia tych opon, więc doszliśmy do porozumienia, że dostanę ultrasport II (około tygodnia oczekiwania).

Opony Schwalbe mimo takiej adnotacji na stronie, miały być bez paska odblaskowego. Ok, zgodziłem się.

W ich systemie wprowadziłem adres do wysyłki inny niż zamieszkania.

No i wysłali mi na adres zamieszkania.

O tym fakcie poinformowałem ich mailem. W odpowiedzi dostałem dość pokrętne wytłumaczenia i trochę wymuszone przeprosiny. Trudno, jakoś przeżyję.

Poprosiłem brata, żeby sprawdził, co wysłali. No i wysłali mi Schwalbe całe jasne, nie wiem po co mi takie jasne gówno. Conti są ok.

Teraz czekam na wyjaśnienie i rozwiązanie sprawy, ale już wiem, że nigdy u nich nie zamówię, czego i wam nie życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: Activia (http://activia.sgl.pl)


ocena: pozytywna


 


Pełen profesjonalizm i uczciwe podejście do klienta. Zamówiłem Epicona X1 RL-RC, ale okazało się, że jest uszkodzony. Sprzedawca zadzwonił do mnie i zaproponował w tej samej cenie X1 TA RL-RC, który jest katalogowo 400 zł droższy. Polecam!


Edytowane przez ktt9711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

Ocena : Pozytywna

 

Kupowałem już u nich 4 razy i to dosyć spore zamówienia (dużo drobnych rzeczy), czas oczekiwania nawet krótszy niż podany przy zamówieniu, towar zgodny z opisem, brak pomyłek a kontakt mailowy z obsługą sklepu bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep : rower-sport.pl

Ocena : Pozytywna

 

Bez zastrzeżeń. Kupiłem u nich rower Unibike Vision, który doszedł do mnie kurierem w 2 dni, zapakowany w całości, wyregulowany i gotowy do jazdy. Rewelacyjny kontakt: na początku zamówiłem w kolorze srebrnym, lecz po wysłaniu meila z prośbą panowie bez problemów zamienili mi na czarny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: barabike.pl

sprzedawca allegro: scale0

ocena: NEGATYWNA

 

Kupiłem przez allegro ulock Magnum 3001 (jako 1 z 10 wystawionych). Podawany czas realizacji 3 dni. Wybrałem przesyłkę pocztową. Natychmiastowa wpłata (przez PayU) i czekam. Po 5 dniach mail z pytaniem co z moją przesyłką. I zero odpowiedzi. Więc na następny dzień próba telefonicznego skontaktowania się ze sprzedawcą. I odzywa się automatyczna sekretarka mówiąca po niemiecku. Kolejny mail (z prośbą o numer przesyłki) oczywiście zignorowany. I tak codziennie. Po 11 dniach od zakupu bez żadnego kontaktu ze strony sprzedawcy i ze sprzedawcą (pomimo usilnych prób z mojej strony) dzwoni kurier, że ma dla mnie przesyłkę i czy jestem w domu. Jestem oczywiście w pracy, więc przez innego kuriera dostaje przesyłkę do pracy. Kurier nie zadaje sobie trudu odszukania mnie (czy zadzwonienia do mnie) ale zostawia przesyłkę mojej współpracowniczce i odjeżdża (ale o to trudno winić sprzedawcę). Otwieram przesyłkę i widzę ulock Masterlock Street Fortum. Kontaktu ze sprzedawcą nadal nie ma. Mam nadzieję, że nikt więcej się na nich nie natnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: Perfect Sport (V-gallery)

Adres: http://www.domenasportowa.pl/

Ocena: Pozytywna

 

Bardzo fajne załatwianie sprawy. Zamówiłem sprzęt z opcją przelewu przed wysyłką (zamawiasz, sklep sprawdza dokładnie czy ma towar, jeśli jest na 100% to wysyłasz kasę a oni sprzęt). Po 1 dniu dostałem info, że produkt jest gotowy do wysłania i że mogę wysyłać pieniążki. Następnego dnia błotnik Topeak'a jest u mnie. (całkiem inaczej niż na bikestacji - wysyłasz kasę i czekasz czy jest towar :D ) , Był to mój drugi zakup i drugi raz bez problemów, stąd zdecydowany pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrerowery.pl

ogromny pozytyw

 

Bardzo dobry kontakt, towar na stanie, EKSPRESOWA wysyłka.

W moim zamówieniu (Kross A3 2013 i szpargały doń) okazało się że brakło licznika Sigma 8.12, zostałem o tym niezwłocznie poinformowany telefonicznie, a na dodatek zaoferowali że wyślą brakujący sprzęt na własny koszt kurierem by na poniedziałek był. A jednak można nie oszwabić w pięknym kraju nad wisłą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowerplus.pl

rewelacja

 

Sklep internetowy w trakcie rozruchu, ale kontakt z p. Wojciechem Grzeszkowiakiem (info@rowerplus.pl) jest po prostu rewelacyjny. To prawdziwy pasjonat rowerów, z ogromną wiedzą na ich temat, posiadający bardzo dobrą ofertę cenową. Wymieniłem z Nim około 30 mail`i w sprawie interesujących mnie komponentów. Odpisywał praktycznie momentalnie, nawet w weekend późnym wieczorem. Z pewnością będę wracał do tego sklepu z przyjemnością. Szczerze polecam i pozdrawiam p. Wojtka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyklomania.pl

Pozytyw za podejście do klienta ale neutralny za terminy, kontakt ze sklepem i "rozgarnięcie"

Wszystko zapowiadało się wręcz wspaniale, zamówienie złożone (napęd, oponki,gripy i jakieś drobiazgi) opłacone (31.03), wysłane. Przyszło (03.04), 1-sza rzecz która się rzuciła w oczy hmm gdzie jest łańcuch?? przegrzebałem pudłoi każde opakowanie, korba kaseta wszystko, bo może gdzieś tam się schował? Nope, ale nic się nie stało, każdemu może się zdarzyć, dobra piszę maila, mineło kilka godzin... Dobra dzwonie bo brak odzewu, sytuacja wyjasniona (03.04, godziny około południowe) - spoko luz doślemy łańcuch, ale dopiero w poniedziałek ... srsly?! Nvm... nawet jakby wysłali w pt nie urządza mnie to.
Więc do wtorku sobie odpuściłem grzebanie przy rowerze bo po co bez łańcucha będę cokolwiek rozgrzebywać?
Dobra jest i łańcuch, więc czas na mały rozpie****! Do czasu.. Aż się połapałem, że coś mi nie pasuje przy przedniej przerzutce (gdzieś był temat gdzie pytałem czy mi się dobrze zdaje, że sobie nie założe przerzutki bo uciąg nie ten) i tu się zaczyna bajka, kontakt ze sprzedawcą -ups, proszę odesłać, wymienimy na model z uniwersalnym uciągiem,  git majonez nastepnego dnia odrazu wysłałem (10.04) i spokojnie oczekiwałem na jakieś wieści odnośnie co tma jak tam ... i faktycznie czekałem ... 17.04 stwierdziłem, że chyba coś nie halo bo ani wiadomości, że otrzymali, ani że coś wysłali...
Znów mail do sklepu, odpowiedź: sprawdzą czy otrzymali już paczkę i co się dzieje, więc poprosiłem o informacje jak już coś się wyjaśni, nadaremnie - takowej nie otrzymałem - i w tym momencie zacząłem się gotować bo tak jakby święta się zbliżają i nie ma opcji żeby przerzutka doszła prze świętami, więc wyraziłem swoją opinie, o możliwości kontaktu z nimi, w uroczym mailu...
Otrzymałem dziś (22.04) odpowiedź abym sprawdził po nrze nadania gdzie się przesyłka znajduje bo u nich jej nie ma... Sprawdziłem... (w między czasie musiałem korzystać z telefonu bo kontakt mailowy nie należy do najłatwiejszych jak się komuś śpieszy) Nie pozostało mi nic innego jak się śmiać :D 11.04 przesyłka była już w miejscowości gdzie znajduje się sklep, baa nawet awizo dostali, a co najlepsze paczka została (prawdopodobnie) przez nich odebrana 15.04 - szkoda, że nie pomyślałem aby sprawdzić szybciej gdzie jest paczka ale trudno, w sklepie najwidoczniej uznali, że mają małą dezorganizacje bo otrzyma lem takową wiadomość

 

Dziś Panu wyślę tą przerzutkę SLX.
Paczki od Pana nie znalazłem, gdzieś został odłożona i nie możemy jej zlokalizować.

Humor do końca dnia na +, paczka wysłana, mogłem się troche z nich pośmiać, nie jest źle! Ale jednak trochę czasu mineło od złożenia zamówienia. (następnym razem dla ułatwienia poszukiwań paczki postaram się o różowy stretch :D)

Ufff to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.axel-sport.pl

 

Bardzo duży pozytyw.

 

Zamówiłem bidon+koszyk oraz sakwę za pośrednictwem portalu allegro z ich oficjalnego konta. Paczka została wysłana tego samego dnia co zamówiłem. Była u mnie dostarczona kurier na drugi dzień. Mega pozytywnie jestem zaskoczony wysyłką w dzień zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...