Skocz do zawartości

[Smartwatch/Smartband] do 200zł


verycoolaccount

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jezdze z Xiaomi mi band 5. Po połaczeniu telefonu z opaska wLączajac  Bluetooth i lokalizację zapisuje trasę jaką przejechaliśmy, w jakim czasie z jakim tętnem, z jakimi predkościami na danych odcinkach. Podlicza przejechane ogółem jazdy (sumuje wszystkie przejazdy) Wszystko do podglądu na telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Thomass13 napisał:

Ja jezdze z Xiaomi mi band 5. Po połaczeniu telefonu z opaska wLączajac  Bluetooth i lokalizację zapisuje trasę jaką przejechaliśmy, w jakim czasie z jakim tętnem, z jakimi predkościami na danych odcinkach. Podlicza przejechane ogółem jazdy (sumuje wszystkie przejazdy) Wszystko do podglądu na telefonie. 

A czy po podłączeniu do telefonu za pomocą Bluetootha można rozpocząć mierzenie trasy z poziomu samej opaski? Czy muszę odpalić to na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony poleciłbym Ci opaskę Samsunga - apka samsung health ma możliwość wrzucania treningu na stravę. 

Ta opaska ma możliwość wyzwalania treningu z menu https://www.x-kom.pl/p/589508-smartband-samsung-galaxy-fit2-sm-r220-czarny.html?gclid=Cj0KCQjw0caCBhCIARIsAGAfuMwGfDAe-VOmJlkeb8L-clQ_sseyObhmTqNxEsuv5nULkFsNRgtfD2oaAnq6EALw_wcB?partnerid=100008169&sm12=NTE=&ts=1615965330&token=a15df11e0f549c6740264ad2cde667d1&178 telefon musisz mieć ze sobą bo rejestruje trasę. BTW większość telefonów  Samsunga ma też ANT+ więc możesz sobie podpiąć czujnik prędkości / kadencji.

Bateria nie jest taka super jak u Xiaomi ale aplikacja Samsunga jest jedną z najlepszych do śledzenia aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...