Skocz do zawartości

[opony] rozszerzenie opon poprawi komfort?


kubinnn

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zekker napisał:

Chyba czas przejść się do okulisty, przecież widać nazwę modelu: Coppi Storm.

Inna sprawa, że niewiele informacji na szybko można znaleźć, głównie jakieś oferty sprzedaży.

Wiesz co, przyznam, że w połowie 2020 zmieniałem okulary i wydawało mi się, że jest dobrze ale może było tak ŹLE, że to tą różnicę odbieram za "wydaje się, że jest dobrze" i może masz rację, możliwe, że ja po prostu nie widzę na tej ramie ani dokładnego modelu ani dokładnego rocznika ani wersji ani edycji ani kurna (nie wulgaryzm) nic nie widzę, co daje stuprocentową pewność zidentyfikować i odnaleźć dane producenta dla konkretnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie narzędzie, Google. Coppi Storm wystarczy żeby zorientować się w temacie. Jak poszuka się dłużej, to i znajdzie się bardziej precyzyjne informacje.

Ja znalazłem swoje stery, u Chińczyka. Jedyne co miałem to nazwę sterów ze specyfikacji producenta roweru, na dodatek błędną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, komandosek napisał:

Też nie rozumiem komentarza o wadzie wzroku

 

W dniu 15.01.2021 o 11:05, arturooo3 napisał:

możliwe, że ja po prostu nie widzę na tej ramie ani dokładnego modelu ani dokładnego rocznika ani wersji ani edycji ani kurna (nie wulgaryzm) nic nie widzę, co daje stuprocentową pewność zidentyfikować i odnaleźć dane producenta dla konkretnej wersji

Się spinacie niepotrzebnie.

Uwaga była o tym, że nie widzicie na zdjęciu modelu, a to akurat widać.
To że ciężko cokolwiek znaleźć, to inna sprawa.

Być może dałoby radę się czegoś dowiedzieć tutaj, choć wygląda, żę od kilku lat nieaktualizowane: https://www.facebook.com/alexiraco/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...