Skocz do zawartości

[gripy] Połamany plastik mocujący


playerOnlyOne

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, robiłem dzisiaj manu i za wysoko podniosłem koło, musiałem rzucić rower żeby samemu sie nie wywalić i niefortunnie upadł na kierownicę, odpadł barend i połamał się plastik (ten w środku gripa). Mam gripy dartmoor maze. Co zrobić żeby grip się nie ruszał? Barenda mogę na klej zamocować, ale uchwytu już raczej do kierownicy nie przykleję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, prezi napisał:

kup esi, ew. inne silikony i wtedy nie będzie ci nic pękać

Dopóki nie wyglebiesz się na kamieniach. ;) Jedno nacięcie na krawędzi takich gripów wystarcza, żeby pękły do połowy długości... Chyba 2 komplety już tak załatwiłem, obecne zdążyłem w porę owinąć izolacją i jeszcze trochę pojeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ESI są dobre, dopóki nie wydarzy się coś złego lub nie trzeba ich zdjąć. Jeden zdjąłem idealnie, bez problemu. Drugi przy kręceniu pękł i zrobiła się wielka dziura.

@playerOnlyOne lepsze tanie, niż uszkodzone przez które możesz sobie narobić problemów. Zresztą, te Dartmoor nie wyglądają jakoś szczególnie. Ja jeździłem na bardzo lekkich piankach, nieistniejącej już firmy Boplight. Kosztowały coś pomiędzy 20 a 30 zł, ważyły 19 gramów a były mega wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skom25 napisał:

Ogólnie ESI są dobre, dopóki nie wydarzy się coś złego lub nie trzeba ich zdjąć. Jeden zdjąłem idealnie, bez problemu. Drugi przy kręceniu pękł i zrobiła się wielka dziura.

@playerOnlyOne lepsze tanie, niż uszkodzone przez które możesz sobie narobić problemów. Zresztą, te Dartmoor nie wyglądają jakoś szczególnie. Ja jeździłem na bardzo lekkich piankach, nieistniejącej już firmy Boplight. Kosztowały coś pomiędzy 20 a 30 zł, ważyły 19 gramów a były mega wygodne.

Ale nie mam na kolejny wydatek oszczędności, a na dartmoorowych gripach jeżdzę już jakoś 2 lata i nie wyobrażam sobie zmienić na inne :<

Postaram sie jakos posklejać pozaczepiać żeby dzialało xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już któregoś pięknego dnia grip się obkręci w najmniej oczekiwanym momencie, to wtedy będzie żałował że nie wydałeś tych 50 zł. 

Siodełko, osłony, obudowy sklejaj sobie do woli jak Ci nie przeszkadza, ale nie coś co odpowiada za Twoje bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skom25 napisał:

Jak już któregoś pięknego dnia grip się obkręci w najmniej oczekiwanym momencie, to wtedy będzie żałował że nie wydałeś tych 50 zł. 

Siodełko, osłony, obudowy sklejaj sobie do woli jak Ci nie przeszkadza, ale nie coś co odpowiada za Twoje bezpieczeństwo.

aż tak hardcorowo nie jeżdzę, a rusza sie ćwierć gripa po lewej stronie wiec miejmy nadzieje ze krzywdy sobie nie zrobie, ale dzieki za ostrzezenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...